Personel Alımları

Akkuş Tekstil iş Başvurusu ve İlanları

akkus-tekstil-is-basvuru-formu

Akkuş Tekstil personel alımı yapacak!

Akkuş Tekstil iş başvurusu yaparak sizde Akkuş Tekstil ‘ın gücünden güç alabilirsiniz. Akkuş Tekstil personel alımı haberlerinin yanı sıra bazı ilan sitelerinde yer alan Akkuş Tekstil eleman alımı ilanlarını sizler için burada paylaşmaya devam edeceğiz. Akkuş Tekstil insan kaynakları departmanının yaptığı açıklama şu şekilde:
AKKUŞ Tekstil Örme San. ve Tic. Ltd. Şti. olarak firmamız 1996 yılından bu yana Türkiyenin en büyük entegre örme fabrikası olan Özcanlar Tekstil A.Ş.‘nin Ana bayiliğini yapmaktadır.
Firmamızın ürün kalitesi ön plandadır. Ürünlerimizin büyük bölümü Dünya markalarına satılmaktadır. Bununla birlikte Arap Ülkeleri, Rusya, Polonya, Bulgaristan, Yunanistan, Yugoslavya, Moldovya, Çek Cumhuriyeti, Azerbeycan gibi pazarlarada ihracat yapmaktayız.
Misyonumuz sürekli bir değişim içindeki tekstil sektöründe geniş ürün yelpazemiz ile kaliteden ödün vermeden güvenilir hizmet vermektir.
Misyonumuz;
Denim ve None Denim Konfeksiyon Sektöründe doğanın temiz kalmasından doğrudan sorumlu kuruluşlardan biri olduğumuzun bilinciyle, standart ve sistematik yöntemler ile tecrübelerimizi birleştirerek, her alandaki sürekli iyileştirme faaliyetlerimizle müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini karşılamak ve aşmak üzere kaliteli ürünler üreterek gelişmektir.

Vizyonumuz;

Proseslerimizdeki ileri teknoloji eşgüdümünde; kişisel gelişiminin ön planda tutulduğu çalışanlarımız, sürekli gelişme arzusuyla tatmin edilen müşterilerimiz ve tüm paydaşlarımızın iş birliği ile Denim ve None Denim Konfeksiyon sektöründeki saygın konumuzu muhafaza ederek, globalleşen dünya pazarında tercih edilen bir marka konumuna gelebilmek, Toplam Kalite felsefesini tüm yönetim ve uygulama kademelerinde en iyi şekilde gerçekleştirmeye çalışmaktır.
Akkuş Tekstil iş başvurusu için tıklayınız. 

About the author

admin

Add Comment

Click here to post a comment