Albaksan İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2022

albaksan

Albaksan İş Başvuru Formu

Albaksan İş Başvurusu yaparak Albaksan ‘nin ailesine katılabilirsiniz. Aynı zamanda Albaksan iş ilanlarına bakabilir dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

ALBAKSAN A.Ş. kurulduğu 1980 yılından beri özel bakır alaşımları üzerinde uzmanlaşmış bir döküm şirketidir. Alanında birçok ürünü Türkiye’de ilk kez üreterek sektöre öncülük etmiştir. Bugün de ürettiği yüksek kaliteli ürünlerle yurtiçi ve yurt dışında her zaman müşterilerinin ilk tercihi olan ALBAKSAN, sektördeki tüm gelişmeleri yakından takip edip, uygulamalarına yansıtarak öncü kimliğini sürdürmektedir. Kuruluşunda değişik döküm metotları uygulayan ALBAKSAN A.Ş. zaman içerisinde yüksek iletkenlikli bakır üretimi konusuna odaklanmış, 2005 yılında bu tür üretime uygun yarı kontinü döküm tesisi kurmuştur. Bünyesinde bulunan sıcak dövme, ısıl işlem ve talaşlı imalat ünitelerinin yanı sıra, son yıllarda artan işlenmiş ürün talebini karşılamak amacıyla makine parkını CNC tezgahlarla zenginleştirmiştir.

ALBAKSAN A.Ş bünyesinde müşteri talebi üzerine sipariş açılmakta olup, yarı mamul veya işlenmiş olarak CuCr, CuCrZr, CuNi3Si+Cr, CuCoNiBe, CuCo2Be, CuBe2 gibi yüksek iletkenlikli sert bakır alaşımları üretilmektedir. Bu ürünler yüksek gerilim elektrik şalt malzemeleri, direnç kaynak malzemeleri, basınçlı döküm kalıp malzemeleri gibi pek çok farklı ve kritik kullanım alanına sahiptir.

ALBAKSAN A.Ş. için kalite, faaliyetin temel önceliğidir. Bu sebeple kurduğu kalite laboratuvarını sürekli geliştirilmekte ve yeni teknolojiler ışığında durmaksızın kendini yenilemektedir. Bünyesindeki gelişmiş kalite kontrol sistemi sayesinde ürünlerinin kimyasal ve mekanik özellikleri devamlı denetlenmekte ve sertifikalandırılmaktadır. Buna ek olarak, ultrasonik test yöntemi ile ürünlerin iç yapısı da kontrol edilmektedir.

ALBAKSAN A.Ş. ürünlerinin %60’ından fazlası yurtdışı pazarlarda ülkemizi temsil etmektedir. A.B.D. ve AB ülkeleri başta olmak üzere, Güney Amerika, Orta Doğu ve Çin gibi dünyanın farklı bölgelerindeki pek çok ülkede de ALBAKSAN A.Ş. ürünleri tercih edilmektedir.

İletişim bilgileri için tıklayın.

 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*