Albaraka Türk İş Başvurusu ve İş İlanları 2023

Albaraka Türk İş Başvuru Formu

Albaraka Türk, Türkiye’nin önde gelen ticari ve İslami bankalarından biridir. Banka, müşterilerine uygun ve karlı finansal ürünler sunmak için çalışır. İş başvurusu yapmak isteyen adaylar, bankanın resmi web sitesinde yer alan “İş İlanları” bölümünde bulunan ilanlara göz atabilir ve uygun pozisyonlar için başvuru yapabilir. Başvuru yapmadan önce, bankanın misyon ve vizyonunu, kariyer fırsatlarını ve iş kültürelini incelemek de adaylar için faydalı olabilir. Albaraka Türk, başvuru sahibinin eğitim düzeyine, deneyimine ve becerilerine göre farklı pozisyonlar sunabilir ve kariyer yolculuğunda yardımcı olabilir.

İşe Alma Süreci

Albaraka Türk’e yardımcı personel pozisyonu haricindeki iş başvurularında şu özellikler aranmaktadır.

  • Üniversite mezunu olmak. (Bankacılık ile ilgili bölüm.)
  • 28 yaşını aşmamış olmak.
  • Askerlikle ilişiği olmamak. (erkek adaylar için)

Bu özelliklere sahip olan adaylar, personel ihtiyacı olduğu zaman, sınava alınırlar ve sınavda başarılı olan adaylar mülakata davet edilirler. Mülakat sonucuna göre adaylar talep ettikleri pozisyonun özelliklerine göre değerlendirilirler.

Eğitim İmkânları

Albaraka Türk’te çalışmaya başlayan her personel öncelikle Bankamızı tanımaya yönelik eğitim programlarına tâbi tutulurlar. Sonraki dönemlerde ise meslekî ve teknik bilgilerin verildiği eğitim programlarına yönlendirilirler.

Eğitim programlarının içeriği, personelin sorumluluğu ve kariyer planlaması dikkate alınarak belirlenmektedir.

Kariyer İmkânları

Albaraka Türk’te Personel Yönetmeliği’nde ve Terfi Prosedüründe belirtilen bulunulan unvandaki bekleme sürelerini dolduran her personel terfi sınavlarına katılabilir. Terfi Sisteminde; açılan yazılı ve sözlü sınavda başarılı olmak, performans değerlendirmelerinde başarılı bulunmak, disiplin yönünden terfiye engel herhangi bir durumu olmamak şartları aranmaktadır. Ayrıca personelin aldığı eğitimler de terfilerde göz önünde bulundurulmaktadır.

Sosyal İmkanlar

Personelimiz arasında dostlukların pekişmesi ve takım ruhunun gelişmesine katkıda bulunmak amacıyla, geziler, yemek davetleri ve spor turnuvaları düzenlenmektedir.

Açık Pozisyonlar

PozisyonlarLokasyon
Genel BaşvuruTüm Türkiye
Uygulama Destek Sorumlusuİstanbul (Asya)
Ümraniye
Çağrı Merkezi – Müşteri Temsilcisiİstanbul (Asya)
Ümraniye
Şube Satış Uzman Yardımcısı Tüm Türkiye
Mobil Gişe PersoneliTüm Türkiye
İstanbul Şubeleri – Gişe Yetkilisiİstanbul (Asya)
İstanbul (Avr.)
Genç Albaraka AkademisiAnkara
Çanakkale
İstanbul(Avr.)
İstanbul(Asya)
İzmir
Kocaeli
Konya
Samsun
Trabzon

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*