Altur Turizm İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2024

Altur Turizm personel alımı

Altur Turizm iş başvurusu yaparak sizde Altur Turizm’ın gücünden güç alabilirsiniz. Altur Turizm personel alımı haberlerinin yanı sıra bazı ilan sitelerinde yer alan Altur Turizm eleman alımı ilanlarını sizler için burada paylaşmaya devam edeceğiz. Altur Turizm insan kaynakları departmanının yaptığı açıklama şu şekilde:

Kurumumuzun değerlerini ve işin gerektirdiği yetkinlikleri tam olarak karşılayacak Altur’da çalışıyor olmanın bilincinde olacak çalışanları özenle seçerek ailemize katmaya devam ediyoruz.

Bünyemizde çalışacak olanların nitelikler bakımından kendilerini geliştirmiş olmaları bakımından önem taşımaktadır. İnsan kaynakları uzmanlarımız tarafından gerekli araştırmalar yapılıp işe alınacak personelimizin uygun şartlara uyup uymadığı belirlenerek ilk adım atılmaktadır.

 Altur turizm iş başvurusu yapacak adaylarla yetkinlik bazlı görüşmeler yapılarak, adayların Altur Turizm’e ve aranılan pozisyonun yetkinliklerine uygunluğu değerlendirilir. Başarılı olan adaylar başvurdukları pozisyonun yöneticileri ile görüştürülür. Değerlendirmeler sonucunda uygun bulunan adayların ilgili oldukları pozisyon için iş teklifi yapılır.

Tüm firmamızın ihtiyaçları doğrultusunda deneyimli veya deneyimsiz personel alımı yapılıp yetiştirilmektedir.  Altur turizm iş başvurusu yapacak adayların bu hususları dikkate alarak başvuruda bulunmaları rica olunur.

Deneyimli ve iş tecrübesine sahip adaylar değerlendirme sırasında pozisyon ihtiyacına göre yönlendirilecektirler. Sizlerde bu büyük aileden birisi olarak kariyeriniz için önemli bir adım atabilirsiniz.

Açık Pozisyonlar

PozisyonlarLokasyon
Servis Şoförüİstanbul Avrupa
Proje SorumlusuKocaeli
Servis Şoförüİstanbul Avrupa 
Operasyon Elemanıİstanbul Avrupa 
ROT BALANS TEKNİSYENİİstanbul Avrupa 
RESEPSİYON GÖREVLİSİİstanbul Avrupa 
SATIŞ DANIŞMANIİstanbul Avrupa 

1 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*