Amcor Flexibles İş Başvurusu ve İş İlanları 2023

Amcor Flexibles İş Başvurusu

Amcor Flexibles , Ambalaj sektöründe 1800 ‘lü yıllardan beri faaliyet gösteren köklü geçmişi, 40’tan fazla ülkedeki 230 fabrikasındaki 47.000 çalışanı ile dünyanın önde gelen ambalaj üreticisidir.
Amcor Flexibles, dünya çapında bir ambalaj şirketidir. Şirket, gıda, içecek, ilaç, ev ve kişisel bakım gibi çeşitli sektörler için ambalaj ürünleri üretir. Amcor Flexibles, dünya çapında satış ve dağıtım ağına sahip olup, müşterilerine yerel seviyede hizmet verebilmek için yerel üretim tesislerine sahiptir. Şirket, açılır kapağı, kaplama, film, folyo ve kapak ürünleri gibi çeşitli ambalaj ürünleri üretir ve pazarlar. Amcor Flexibles, kalite, verimlilik ve sürdürülebilirlik önem veren bir şirket olup, müşterilerine yüksek kaliteli ürünler sunmayı hedefler.

Kariyer


* AMCOR, işçi sağlığı ve güvenliğinde 0 kazayı hedefler.
* AMCOR, çevre ve insan sağlığını korumaya önem verir.
* AMCOR, 2025 yılına kadar tüm ambalajlarını geri dönüşümlü veya yeniden kullanılabilir hale getirme sözünü veren ilk ambalaj şirketlerindendir.
* AMCOR İstanbul, EMEA fabrikaları arasından, İş Güvenliği Kaptanları projesi ile Safety Awards Altın , Gümüş, Bronz
Ödülleri’ne sahiptir.
* AMCOR, SEDEX, BRCGS (Global Standard for Packaging and Packaging Materials ), ISO 9001:2015, TS EN ISO
27001:2013, ISO 14001:2015, ISO 45001, TS EN ISO 27001: 2013, TS EN ISO 9001:2015, ISO 45001:2018

Amcor Takım ruhu anlayışında çalışabilecek personeller arıyor.

Açık Pozisyonlar

PozisyonLokasyon
Muhasebe Uzman Yardımcısıİstanbul (Asya)
Tuzla
Üretim İşçisiİstanbul (Asya)
Tuzla
İş Geliştirme Proje Yönetimi Uzmanıİstanbul (Asya)
Satış Operasyon Uzmanıİstanbul (Asya)
Forklift Operatörüİstanbul (Asya)
Tuzla

2 yorum

  1. merhaba ben daha önce size bağlı olan ROTOPAŞ A.Ş de 9,5 yıl makina operatörü olarak çalıştım.ancak; alcan şirketi rotopaş’ı ülker şirketine sattığı için;ülker 2 yıl içinde kapattığı için;işten çıkarıldık.lise mezunuyum.şu anda rotopak’ta aldığım belge sayesinde 2,5 yıldır forklift operatörü olarak çalışıyorum;şu anda mutlu akü’de sözleşmeli forklift operatörü olarak çalışıyorum.fakat rotopak şirketinin verdiği eğitim,insana değer,terbiye v.s başka yerlerde bulamıyorum.arzu ederseniz kendimi ait hisettiğim;amcor bünyesinde çalışmak istiyorum.referans olarak rotopaş’tan şu anda sizde çalışan arkadaşlarım ve diğer çalışanlarınız ve yakup alioğlu,kurt kuruç.SAYGILARIMLA…

  2. tekrar merhaba iş başvurumda telefon numaramı yazmamışım (0506 635 99 49)e mail fazla kullanmadığım için telefonla ulaşırsanız memnun olurum.teşekkürler.

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*