Anadolubank Staj Başvuru Formu ve İş İlanları 2022

staj

Anadolubank staj başvurusu başlıyor!

Anadolubank’ta staj imkanı için öğrenciler Anadolubank’ın web sitesinden veya diğer başvuru kaynaklarından staj başvurusu yapabilecekler. Anadolubank staj ilanlarını haberimiz devamında bulabilirsiniz.

Mutfağa Adım Atarken…

Anadolubank deneyimli bankacıların yanısıra yeni mezunlara ve staj yapmak isteyen öğrencilere de pek çok imkan sunuyor. CV’nizi oluşturarak siz de Bankacılık mutfağına adımınızı atabilirsiniz.

Staj Olanakları

• Lise Stajları

Ticaret Meslek Lisesi son sınıf öğrencileri için Genel Müdürlük’te ve Şubelerimizde öğretim yılı boyunca zorunlu staj yapma imkanı bulunmaktadır. Ticaret Meslek Lisesi stajı için başvurular her yıl Haziran-Eylül ayları arasında değerlendirilir. Staj başvuruları İş İlanları bölümünden yapılabilir.

• Yüksekokul–Ön Lisans Stajları

Bankacılık ve Finans ile ilgili Meslek Yüksekokullarının öğrencilerine zorunlu staj programları dahilinde, Genel Müdürlük birimlerimiz veya Şubelerimizde yaz stajı imkanı sunulmaktadır. Staj başvuruları İş İlanları bölümünden yapılabilir.

• Üniversite Stajları

Stajyer kabullerinde öncelik staj yapma zorunluluğu olan öğrencilere verilir. Staj programı Temmuz – Eylül aylarında düzenlenmektedir. Stajınızı tam zamanlı, minimum 1 ay, maksimum 3 ay ilgili birimde yapabilirsiniz. Staj başvuruları İş İlanları bölümünden yapılabilir.

Buradan gerekli bilgilere ulaşabilirsiniz.

5 yorum

 1. Kırklareli Üniversitesi Matematik Bölümü 2.sınıf ögrencisiyim almış oldugum teorik dersleri uygulamalı bir Şekilde gerçekleştirmek.firmanıza katkı sağlamak ve kendimi geliştirmek istiyorum .istanbul ,giresun,kırklareli subelerinizde staj yapmak istiyorum . Gereğinin yapılmasını arz ederim.
  05414287328

 2. Ankara Yenimahalle Anadolu Tic. Meslek Lisesi Bilğisayarlı Muhase Bölümü son sınıf öğrencisiyim 2015-2016 Eğitim Öğretim yılında zorunlu stajım var Bankanız bünyesinde Ankara şuberinizin birinde staj yapmak istiyorum gereğinin yapılmasını arz ederim

 3. Muhasebe ve finansman bölümü ticaret meslek lisesi son sınıf ogrencisiyim zorunlu staj ım var 507-410-29-17 son şansım sizsiniz gereğini bilgileriniz e sunarım… Ankara keçiören

 4. Trakya Üniversitesi bankacılık ve sigortacılık bölümü mezunuyum zorunlu yaz stajın var 17 hazirana 2022 son şansım her yere başvurdum ve geri dönüş almadım lütfen ama lütfen hem sizlere kendi adıma söz veriyorum elimden geleni yapicam
  Gereğinin yapılmasını arz ederim

 5. Trakya Üniversitesi bankacılık ve sigortacılık bölümü mezunuyum zorunlu yaz stajın var 17 hazirana 2022 son şansım her yere başvurdum ve geri dönüş almadım lütfen ama lütfen hem sizlere kendi adıma söz veriyorum elimden geleni yapicam
  Gereğinin yapılmasını arz ederim

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*