Arkas Holding İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2024

Arkas Holding İş Başvurusu

Arkas Holding 1902 yılında İzmir’de kurulmuş köklü bir holdingdir. Bir denizcilik acentesi olarak kurulan daha sonra başka sektörlerde de adından söz ettiren Arkas Holding deniz, kara, demir ve havayolu taşımacılığı ile entegre ederek sunduğu lojistik hizmetlerinden acenteciliğe, armatörlükten liman işletmeciliğine, gemilere yakıt ikmalinden otomotive, sigorta hizmetlerinden bilgi sistemlerine ve kruvaziyer turizmine kadar birçok alanda faaliyet gösteriyor. Ayrıca Türkiye erkek voleybol liginde köklü bir voleybol takımına sahiptir.

Arkas Holding Çalışma Şartları

62 şirketi ile 6.700 kişiye istihdam sağlayan ve Türkiye ekonomisini güçlendiren Arkas Holding’te  bir çok farklı iş alanında çalışabilirsiniz. Arkas Holding maaş ve yan haklar konusunda personellerine iyi imkânlar sağlamakta ve ücret konusunda insan kaynakları tarafından çalışan mutluluğu öncü alınır. Yemek ve servis imkânı da sağlayan Arkas Holding, prim sistemi ile de çalışmaktadır.

 Arkas Holding Personel Maaşları

Hem yurtdışında hem de yurt içinde personel istihdamı sağlayan Arkas holding için iş başvurusu yaparken personel maaşlarında ilgi sahibi olmak isteyebilirsiniz. Çalışma alanınıza bağlı olarak değişen personel maaşları için Arkas Halding en az asgari ücret ile alım yapmaktadır. Ortalama 5.500 TL maaş skalası bulunan Arkas Holding te en çok mühendis, mimar ve elektrik-elektronik alanında uzman kişiler için iş alımı yapmaktadır.

 Arkas Holding İş İlanları

Lojistik sektöründe baskın bir holding olan Arkas, farklı alanlarda personel maaşları değişiklik gösterse de ortalama 5.500 TL personel maaşı sunmaktadır. Ayrıca personel maaşları, insan kaynaklarınca rakip firmalarının teklifleri göz önüne alınarak personeli ikna edebilecek şekilde hazırlanmaktadır. Gemicilerin maaşı ise 38.000 ila 8.000 TL arasında değişmektedir.

SEÇME VE YERLEŞTİRME

Arkas Holding A.Ş. ve bünyesindeki şirketlere katılacak kişilerin seçiminde, işin gerektirdiği niteliklere uygun, yetkinlik bazlı seçme ve yerleştirme sistemi uygularız.

Seçme ve yerleştirme sistemimiz, topluluğumuzun değerlerini benimseyip bu değerlere sahip çıkan, kendisini ve işini geliştirme potansiyeli yüksek, takım çalışmasına yatkın kişileri kazanmak üzerine kuruludur.

  Arkas Holding Açık Pozisyonlar

·         Voleybol Antrenörü
·         Satış Sorumlusu              
·         Kıdemli Yazılım Uzmanı/Yazılım Uzmanı
·         Yazılım Kalite Güvence Uzmanı
·         Kullanıcı Destek Uzmanı              
·         Yazılım Destek/Sistem Destek Uzmanı  
·         Koruma ve Güvenlik Görevlisi   
·         Deniz Sigortaları Uzmanı             
·         Operasyon Sorumlusu 
·        Teknisyen 

Arkas Holding İş Başvuru Formu

Arkas Holding iş başvurularını kurumsal web sitesinden yapabilirsiniz. İnsan kaynaklarına ait politikaları da inceleyebileceğiniz bölümde iş başvuru formunu doldurmanız iş başvurunuz için yeterlidir.

İş alımı yapan iller: İzmir, Bursa, Manisa, İstanbul, Edirne, Kocaeli.

11 yorum

 1. Sayın yetkili
  “Yönetici Asistanlığı, Operasyon elemanı, S.Alma elemanı, İth. İhr. Elemanı” olarak görev yaptığım sürelerde yoğun iş temposunda detaylara önem vererek titiz, dikkatli ve düzenli çalışarak planlama, organizasyon, iletişim ve koordinasyon yönümü geliştirerek genel niteliklerimi ve iş tecrübemi önemli ölçüde artırdım.
  Bahsettiğim kişiliğim, yenilikçi yapım ve bugüne kadar gösterdiğim performans ve tecrübem ile şirketiniz için de son derece yararlı olacağıma inanıyorum.
  Mülakata katılarak tanışmayı ve işin becerilerime uygunluğu hakkında konuşmayı çok isterim. Ekstra bilgi isterseniz iletişim bilgilerimden bana ulaşabilirsiniz.
  Zaman ayırdığınız için teşekkür ederim.

  Remziye Demir
  0536-574 33 04

 2. 1977 samsun doğumluyum 18 yıl kaynak ustası olarak çalıştım 6yıl inşaat elektiriğinde çalıştım sizin gibi köklü bir firmayla çalışmak isterim tel 0532 726 78 78 x0541 202 94 08

 3. MERHABALAR yaklaşık bir yıl boyunca ek iş olarak hafta içi hemen her gün ögle saatlerinde (dışarıya baglı bir firma tarafından eleman tedarik hizmetleri) arkas holding yemekhane bölümünde garson olarak hizmet vermekdeydim kendim afyon kocatepe işletme myo menzunuyum ve daha sonra ardından eskişehir anadolu üniversitesi işletme fakültesini bitirdim üniversite bitiminden sonra ve askerlik görevini tamamladıkdan sonra farklı firmalarda (DÜNYA YATÇILIK) satın alma (ATEŞ TUR)ulaştırma ve araç tedarik görevlerinde bulundum (ASSONMEZ YAPI)pazarlama elemanı olarak halen devam etmekdeyim kendim arkas holdingde kendimce seçme ve yerleştirme imkanı olursa kendimi geliştirmek yetiştirmek ve arkas holding bünyesinde çalışmaktan gurur duymamı dile getirim şimdiden ilginize teşekürler ERCAN MERSİN cep 05396370482

 4. gemici yeterliliğine sahibim tüm stvc belgelerim var vardiya tutma da var sizin gibi büyük bir firmayla çalışmak hayalim kamarotluk tecrübesinede sahibim saygılarımla 05432391675

 5. yağcı yeterliliğine sahibim tüm stvc belgelerim var vardıya tutma belgem yok daha ilk defa gemice çıkacağım ve ilk çıkçağım firimanın iyi olmasını ve kalıcı çalışmak istiyorum
  efecan hüner
  0553 215 48 91

 6. Merhaba ben dış ticaret bölümünden yeni mezunun oldum. Arkas Holdingde çalışmayı çok istiyorum. Kendimi geliştireceğime güveniyorum.Dış ticaret konusunda biraz bilgim var

 7. Merhabalar.Ben İzmir den yazıyorum.Açıktan uluslararası ilişkiler bölümü son sınıfta okumaktayım.İş alanında herhangi bir deneyimim yok. Ancak verilen her işin altından kalkmayı başaracağıma inanıyorum. Eğer mesajımı aldıysanız lütfen geri çevirmeyin. Çalışmaya ihtiyacım var. Şimdiden teşekkür ederim.

 8. Merhabalar . Kendimi her konuda geliştirecek potansiyele sahibim . Türkiye nin önde gelen üniversitesi olan ISTANBUL Üniversitesi Cerrahpaşa ‘dan mezunum . Arkas Holdinge çok fazla şey katacağıma eminim .Görmeden , konuşmadan ve bizzat karşıdaki kişiyle tanışmadan hemen karar vermemenizi tavsiye ederim . Yine de karar sizindir . Şimdiden teşekkür ederim.

 9. Merhaba ben Mehmet Gürsoy tarsustan yazıyorum şuan işsizim işarıyorum metal kaynak ustasıyım gazaltı elektrik kaynak ustasıyım işarıyorum işe çok ihtiyacım var yurt dışı yurt içi engelimyok saygılar sunuyorum efendim 05438545075

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*