Bilişim Finans Genel İş Başvuru Formu

As/Nexia iş Başvurusu ve İş İlanları

 

 

As/Nexia İş Başvuru Formu;

As/Nexia İş Başvurusu yaparak As/Nexia ‘nin ailesine katılabilirsiniz. Aynı zamanda As/Nexia iş ilanlarına bakabilir dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Modern firmalarda yüksek performans, kurumun tüm kaynaklarının etkin bir şekilde kullanımı ile sağlanabilmektedir. Toplam başarı; finansal sermaye, teknolojik alt yapı gibi kaynakların akılcı kullanımı yanı sıra, yoğun rekabete uygun insan kaynakları uygulamaları ile sağlanmaktadır. Son dönemlerde insan kaynakları alanındaki başarı diğerlerine göre daha kritik olarak değerlendirilmekte olup ve somut göstergelerle kendisini belli etmektedir.

Bu doğrultudan hareketle firmaların ihtiyaçlarına paralel olarak AS/Nexia Türkiye uzman kadrosu ülke çapında seçkin firmalara verdiği farklı konulardaki denetim ve danışmanlık hizmetlerine ilave olarak; İşe alım, Performans Yönetimi, Değerlendirme ve Geliştirme Merkezi Çalışmaları, Yetenek Yönetimi, Ücret Yönetimi, Organizasyon Yönetimi ve Kariyer Danışmanlığı ana başlıklarında İnsan Kaynakları alanlarında proje bazında hizmetler sunmaktadır.

İnsan kaynakları alanındaki hizmetler:

İşe Alım: Faaliyetlerimiz başta Mali İşler, Denetim, Finansman ve İnsan Kaynakları alanlarında olmak üzere farklı sektör, fonksiyon ve pozisyonlarda kuruluşa özel işleyiş ve yöntemle yürütülmekte olup; ilan verme, görüşme süreci, test ve mesleki kişilik envanteri, değerlendirme merkezi uygulamaları  ile raporlama hizmeti şeklinde sürdürülmektedir. Saha satış kadroları ile yönetici adayı kadrolarının toplu işe alımları da faaliyet alanımız içindedir.

Performans Yönetimi: Kuruluşun temel amaç ve hedefleri ile uyumlu bölüm hedeflerinden indirgenmiş bireysel iş hedeflerinin performansının takibinin yanısıra; bilgi, beceri ve davranışın bileşimi olan yetkinlik bazlı hedeflerin gelişiminin sağlanması ile tasarlanmış performans yönetim sistemidir.  Yetenek yönetimi, ücret yönetimi gibi diğer insan kaynakları sistemleri ile entegre çalışmakta olup ilgi duyan firmalarda sistemin tasarımı, kurulumu ve uygulaması sağlanmaktadır.

Açık Pozisyonlar;

PozisyonLokasyonBaşvuru Linki
İhracat Satış Uzmanı İzmir  Başvur
Araştırma Geliştirme Uzmanı  Kocaeli Gebze, İstanbul Anadolu Yakası   Başvur
Finansal Kontrol Planlama Uzmanı  İstanbul Anadolu Başvur
Kalite Kontrol Uzmanı  Kocaeli Gebze, İstanbul Anadolu Yakası Başvur
Denetçi Yardımcısı  İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Anadolu Yakası Başvur
Dağıtım Destek Sorumlusu  İstanbul Avr,  İstanbul Asya  Kocaeli Gebze Başvur
Kalite Güvence Uzmanı  Kocaeli Gebze İstanbul Asya Başvur
Ruhsatlandırma UzmanıAnkara Başvur

About the author

admin

Add Comment

Click here to post a comment