Assan Hanil İş Başvurusu ve İş İlanları 2023

Assan Hanil İş Başvuru Formu

Assan Hanil, Güney Kore merkezli bir otomobil parçaları üreticisi ve tedarikçisidir. Şirket, otomobil parçalarının yanı sıra, otomobil kabinleri, otomobil iç aksamları ve diğer ürünler de ürettir. Assan Hanil, ayrıca otomobil üreticilerine parçaları tedarik edebilir ve onların üretim süreçlerine yardımcı olur.

Assan Hanil, dünya çapında bir şirkettir ve birçok ülkede ofisleri ve üretim tesisleri vardır. Şirket, ayrıca birkaç farklı ülkede iş ortaklıkları ve iş birlikleri yapıyor.

Assan Hanil, otomobil parçaları üretiminde lider bir şirkettir ve müşterilerine yüksek kaliteli ürünler sunar. Şirket, ayrıca sürdürülebilir üretim pratiklerini benimsemiş ve çevresel etkiyi azaltmayı amaçlamıştır.

Firma değerleri ile uyumlu, global bakış açısına sahip, bağlılığı yüksek, sahip olduğu yaratıcılık ve yüksek performans kültürü ile değer katan işgücü tarafından tercih edilen ve çalışılmak istenen şirket olmak.

Sahip olduğu başarıya çalışanlarının gücü ve desteği ile ulaşan ve en önemli değerinin insan kaynağı olduğuna inanan Assan Hanil,

Açık Pozisyonlar

PozisyonlarLokasyon
Kaynak OperatörüKocaeli
İzmit
Malzeme Planlama Uzmanı / Kıdemli UzmanıKocaeli
Plastik Ürün Tasarım Kıdemli UzmanıKocaeli
Maliyet Mühendisliği UzmanıKocaeli
Metod Kıdemli UzmanıKocaeli
Üretim Montaj OperatörüBursa
Osmangazi)
Enjeksiyon Makine OperatörüBursa
Kıdemli Yazılım Uzmanı HibritKocaeli
Satın Alma Uzmanı HibritKocaeli
İzmit

9 yorum

  1. Değerli şefler sizlerle birlikte çalışmak istiyorum saygılar iyi bir şekilde çalışırım verilen görevleri yerine getirir itiraz etmem herşeyin en iyisini yapmaya çalışırım saygılar 05443208700

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*