Atos İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2024

Atos Hakkında;

Atos ‘un amacı, bilgi alanının geleceğini tasarlamaya yardımcı olmaktır. Uzmanlığı ve hizmetleri, çok kültürlü bir yaklaşımla bilgi, eğitim ve araştırmanın gelişimini destekler ve bilimsel ve teknolojik mükemmelliğin gelişimine katkıda bulunur. Grup, dünya çapında müşterilerinin ve çalışanlarının ve genel olarak toplumların üyelerinin güvenli ve güvenli bir bilgi alanında sürdürülebilir bir şekilde yaşamasını, çalışmasını ve gelişmesini sağlıyor.

Mezun Olanakları

Derece disiplininiz ne olursa olsun, mezuniyet fırsatlarımız kariyerinize avantaj sağlayacaktır. İş ve teknoloji tutkusuna sahip olarak, koşarak yere vuracaksınız. Atos ile yapacağınız yolculuğun her adımında özel desteğimizi bekleyebilirsiniz ve ilk günden itibaren gerçek sorumluluk size verilecektir. Siber Güvenlik, Dijital İletişim veya Büyük Veri ve Analitikten Hesap Yönetimi ve Satışa, Finans ve İnsan Kaynaklarına kadar Atos, kariyer hedeflerinizi başlatmaya ve şekillendirmeye başladığınızda size birçok gelişim fırsatı sunar

Neden Mezun Olarak Atos’a Katılmalısınız?

Sizi Atos ile tanıştıracak, size temel iş ve kişisel beceriler kazandıracak ve ağınızı oluşturacak kapsamlı bir mezuniyet başlangıç ​​programı yürütüyoruz. Hangi mezuniyet fırsatını seçerseniz seçin, Atos kariyer yolculuğunuzda bir mezun arkadaşınız, mentorunuz ve kariyer koçunuz da dahil olmak üzere pek çok desteğe sahip olacaksınız.

Ayrıca, rolünüze bağlı olarak, bir dizi profesyonel akreditasyon ve yeterlilik elde edebilirsiniz (örn. Oracle, Cisco CCNA, ISEB Foundation veya CIMA, CIPD, ITIL Foundation veya PRINCE2).

Atos Üniversitemiz, doğrudan bağlı cihazlarınıza geniş bir öğrenme çözümleri portföyüne anında çevrimiçi erişim sağlar. Proje yönetimi, satış, teknoloji veya liderlik eğitimi olsun, öğrenebileceklerinizin sınırı yok.

Ve son olarak, uluslararası mezun topluluğumuzun bir parçası olarak, çeşitli geçmişlere sahip birçok meslektaşınızla tanışma ve çalışma fırsatına sahip olacaksınız.

Senin hakkında;

İdeal olarak ilgili akademik başarılar veya iş deneyimi ile desteklenen, üç yıl içinde üniversiteden ayrılan yetenekli mezunlar arıyoruz. Ve neredeyse her sektörde ve çoğu teknolojide çalıştığımız için, yeni yaklaşımlara olan tutkumuzu paylaşan esnek, uyarlanabilir ve yaratıcı olmanız çok önemlidir.

Staj fırsatları;

Hâlâ çalışıyor, ancak becerilerinizi geliştirme fırsatı mı arıyorsunuz? Son eğitim yılınızdaysanız, hevesli profesyoneller için hazırlanmış çeşitli stajlar sunuyoruz.

Neden Staj Programımıza Katılmalısınız?

Dünya çapında bir dizi fırsatla, yoğun bir işe girişin ve ardından iş başında eğitimin tadını çıkaracaksınız. Güveninizi ve yeteneklerinizi geliştirmek için size canlı görevler vereceğiz ve bizimle geçirdiğiniz zamandan en iyi şekilde yararlanmanızı sağlamak için stajyer topluluğu içinde bir ağ oluşturmanıza yardımcı olacağız. Ayrıca, doğru eğitimi aldığınızdan emin olmak için sizinle birlikte çalışacak ve eğitiminizi tamamladıktan sonra ilginizi çekebilecek lisansüstü rolleri hakkında size fikir verecek bir akıl hocanız olacak.

Son olarak, Atos’ta herkesin hem işlerinde hem de çeşitli yardım projeleri, spor faaliyetleri ve iş sonrası buluşmalar dahil olmak üzere ders dışı faaliyetlerde birbirini desteklediği ve teşvik ettiği güçlü bir mezun ve stajyer topluluğumuz var.

Açık Pozisyonlar;

PozisyonLokasyonBaşvuru Linki
Çağrı Merkezi Müşteri TemsilcisiDüzceBaşvur
Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi İngilizce Düzce Başvur
Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Almancaİstanbul(Avr.), İstanbul(Asya) Başvur
Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Almanca Düzce(Merkez) Başvur

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*