Aymar Yağ İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2022

aymar-yag-is-basvuru-formu

Aymar Yağ İş Başvuru Formu

Kariyerinizde iyi bir başlangıç yapmak istiyorsanız Aymar Yağ iş başvurusu yaparak doğru bir adım atıyor olabilirsiniz. Aymar Yağ şirketi için personel alımı ve iş olanakları ile ilgili yapabileceğiniz başvuru yollarının tamamını içeriğimizde görebilirsiniz. Aymar Yağ insan kaynakları biriminin başvuracak adaylar için yaptığı açıklama;
Aymar Yağ firmasına ait iş başvuru formu doldurabilir, firmanın güncel iş ilanlarına bakabilirsiniz. Dilediğiniz pozisyona iş başvurusu yapabilirsiniz.

Aymar Yağ ve Gıda San. A.Ş. markaları ile Türkiye’nin vazgeçilmez tatlarını uzun yıllardır sofralara getiriyor. En son teknolojiyi kullanarak tüketicilerin damak tadına yön vermenin gururunu yaşıyor. 1979 yılından buyana Türkiye’nin en çok tercih edilen yağ markası olan “Aymar”ı 2003 yılında firma bünyesine katıp unvanı ile bütünleştirdikten sonra, markayı yepyeni kimliği ve yenilikçi bakış açısı ile tüketicilerle buluşturmuştur.

Aymar Yağ ve Gıda San. A.Ş.;2010 yılında da yatırımlarına büyük bir kararlılık ile devam etmiş ve Türkiye’nin alanlarında bir ilk olan köklü markaları Çapamarka ve Vita’yı da bünyesine katmıştır. Tam anlamıyla yenilenen teknolojik üretim tesisleriyle; efsaneleşmiş Vita’nın özlenen katı yağlarını raflara ve mutfaklara geri kazandırmıştır. Çapamarka ise 2400 m2 kapalı alana kurulmuş ve günlük 120 ton/gün kapasiteli üretim parkuru ve geniş ürün gamı ile raflara dönerek sevenleri ile buluşmuştur.

Açık Pozisyonlar:

Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
İhracat Satış Uzmanı İstanbul(Asya) Aymar Yağ ve Gıda San.Tic.A.Ş.
İhracat Operasyon Sorumlusu İstanbul(Asya) Aymar Yağ ve Gıda San.Tic.A.Ş.
Demo Ustası (Aşçı) İstanbul(Asya) Aymar Yağ ve Gıda San.Tic.A.Ş.

Başvuru için tıklayınız.

1 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*