Balküpü İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2024

Balküpü İş Başvuru Formu;

Balküpü İş Başvurusu yaparak Balküpü ‘nin ailesine katılabilirsiniz. Aynı zamanda Balküpü iş ilanlarına bakabilir dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Seçme Yerleştirme Süreci ve Başvurularınız

İşe alım sürecindeki ana hedefimiz kurum kültürünün ve görevin gerektirdiği yetkinliklere sahip, Bal Küpü değerlerini benimseyecek, gelişime açık, dinamik, takım çalışmasını seven, şirketimizi geleceğe taşıyacak en uygun adayları bünyemize katmaktır.

* Personel seçimi, en alt kademedeki çalışanlardan, en üst kademedeki yöneticilere kadar, İnsan Kaynakları Departmanı ve ilgili bölümlerin iş birliği içerisinde gerçekleştirilir.
* Terfiler, mümkün olduğunca, iç kaynaklardan giderilmeye çalışılır.
* İşe alım ve uygun pozisyona yerleştirmede; eğitim, tecrübe, kişisel özellikler, Bal Küpü standartları ve görevin gerektirdiği yetkinlikler esas alınır.
* İş İlanlarımıza başvurular; profesyonel insan kaynakları web sitelerinden ve şirketimizin web sayfasındaki insan kaynakları bölümünden başvuru yapılabilmektedir.
* Başvuru formu üzerinden değerlendirilen adaylar İnsan Kaynakları Departmanı tarafından, ilk önce form üzerinden, akabinde tele mülakat yöntemiyle görüşülerek, eğer bu süreçler başarıyla tamamlanırsa, adaylar, yüz yüze görüşme yapmak üzere Şirket ofisimize davet edilir. İnsan Kaynakları Departmanı tarafından yapılan görüşmeler olumlu sonuçlanırsa pozisyonun gerektirdiği yöneticilerle nihai görüşme yapılır.
* Yetkinlik bazlı değerlendirmeler sonucunda olumlu bulunan adaylarla referans araştırması yapılır ve iş teklifinde bulunulur.
* Görüşmeler ve yapılan değerlendirmeler sonucunda pozisyon için uygun bulunmayan adaylara mail üzerinde bilgilendirme yapılır.
* Tüm mülakatlar Bal Küpü kurumsal kimliği çerçevesinde pozisyona uygun tekniklerle ve belli sistematik takip edilerek yapılır.

Başvuru İçin Tıklayınız

2 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*