Bartın Belediyesi İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2024

Bartın Belediyesi Personel Hakları

Bartın Belediyesi Personel Alımı haberlerini takip etmek, Bartın iş ilanlarını incelemek ve anında haberdar olmak için takipte kalın. Bartın, tarihi açıdan büyük bir önem taşımaktadır. İl olarak gelişmesini sürdürdüğü için gerek bölgenin, gerekse burada yaşayan vatandaşların yeni gereksinimleri oluşmaktadır. Bartın Belediyesi bunları cevaplayabilmek için proje ve hizmetler sunmaktadır.

Bartın Belediyesi Hakkında

Bartın Belediyesi Bartın il sınırlarının belediye işlerini yürüten devlet kuruluşudur. Bartın Belediyesinin mevcut belediye başkanı Celal Kösedir.

Bartın Belediyesi Personel Çalışma Ortamı

Bartın Belediyesi, Bartın ilinin merkezinde yer almakta ve merkezi konumu sayesinde belediye personellerine kolaylık sağlamaktadır. Bartın ilinin çok büyük olmaması nedeniyle ulaşım belediye binasına oldukça kolaydır ve toplu taşıma araçları ile ulaşım sağlanabilmektedir.

Bartın Belediyesi Çalışma Koşulları

Bartın Belediyesi personelleri 08.00/17.00 saatleri arasında çalışmakta ve öğle arası 1 saatlik molaları bulunmaktadır.  Hafta sonu mesaisi bulunmamaktadır.

Bartın Belediyesi Sosyal Olanaklar

Hak-İş sendikası ile Bartın Belediyesi Personel Limited Şirketi arasında toplu iş sözleşmesi imzalanmış ve bu sözleşme sonrası belediye personelleri birçok yan hakkı kazanmıştır.

Bartın Belediyesi Personel Sendikal Hakları

Bartın Belediyesi sendikal haklar şunlardır;

  • Bartın Belediyesi personellerinin ücretlerine birinci yıl ilk altı ay %25, ikinci altı ay %5, ikinci yıl ilk altı ay %5, ikinci altı ay %5, üçüncü yıl ise 9 ay için %6 zam yapıldı. 
  • Personellerin sosyal haklarda %100’e varan iyileştirme sağlandı
  • Bartın Belediyesi personel şirketinde çalışan işçilere 55 yevmiye tutarındaki ikramiyesi yapılan ek protokolde 60 yevmiye olarak belirlendi.
  • Birinci yıl 5+5 ikinci yılda 5+6 olmak üzere maaş zammı

Bartın iş ilanıları İçin Tıklayınız.

5 yorum

  1. ben siirt eruhta uzman çavuşluk yapıyorum ve aralık sonunda sözleşmem bitiyor sözleşme yenilemedim ve yatay geçiş hakkımı kullanarak belediyenizde işe başlamak istiyorum… telefon numaram: 05532806117

  2. Merhaba. Evli 2 cocuk babasıyım kiradayım eşim çocuktan ötürü çalışamıyor. Uzun yol tecrübem var.Src belgelerim var forklift operatörlük belgem var. 15 yıllık satış pazarlama deneyimim var. Kompozisyon güzel yazı yarışmasında türkiye 2.ncisiyim. orta derece bilgisayar kullanıyorum.Bartın merkez de ikamet ediyorum.bünyenizde çalışmak isterim. 1983 doğumluyum. Şimdiden teşekkür ederim

  3. Istanbuldan bartina geldim işsiz kaldım 2 cocukla kiracı yim e b src2 piskoteknik silahlı guvenlik belgem dahi var belediyemiz ve çevre yerlerden ıs istiyorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.