Bilim İlaç İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2022

Bilim İlaç Hakkında

Köklü bir geçmişe sahip olan Bilim İlaç sektördeki hayatına 1954 senesinde, bilim laboratuvarı olarak başlamıştır.  Bu tarihten sonra hızlı bir şekilde gelişmiş olup günümüzde Türk ilaç sektörüne 300 kuruluş içinde 3. Sıraya ulaşmıştır. Büyümesine devam eden kurum Türk sermayeli bir firmadır.

İlaç üzerine üretim ve pazarlama yapan firma, 50 üzerinde ülkeye ihracat da gerçekleştirmektedir. İlaç pazarına dermatolojik ürünler, antibiyotikler, demir preparatları, kas gevşeticiler ve daha birçok ürün sunmaktadır. 238 ruhsatlı ilacı ile başarılı çalışmalarını yürütmektedir. Modern ve üçlü modern ürün portföyü ile güvenilir hizmetleri vardır.

Bilim İlaç İş Başvuru Formu

Bilim İlaç kendi platformu içinde bulunan insan kaynakları sekmesinden, bu konuda adaylara gerekli tüm bilgileri vermektedir. İlanları takip etmek için farklı kaynaklar mevcut olup bunlardan bir tanesi Linkedin’dir. Burada aktif duyuruları mevcut olup adaylar ayrıntılı bilgi almanın haricinde başvuru da gerçekleştirebilmektedir.

Bunun için ilana geldikten sonra hemen başvurun üzerine tıklamak ve ardından diğer işlemleri tamamlamak yeterlidir. Özgeçmişiniz ve pozisyon uyumluysa sizinle kısa sürede irtibata geçilebilir. 

Bilim İlaç İş İlanları

Bilim İlaç sadece Linkedin üzerinde değil aynı zamanda Kariyer.net aracılığıyla da ile alımlar yapmaktadır. Bunu değerlendirmek istiyorsanız yapmanız gereken işlemler oldukça basittir. Başvuru işlemleri için kayıt şart olup ardından özgeçmiş doldurarak veya güncelleyerek olumlu dönüşler alma şansınızı arttırmanız önerilir.

Bilim İlaç Açık Pozisyonlar

Bilim İlaç tarafından online platformlara yapılan başvurular ön işlem şeklindedir. Dolayısıyla bundan sonra insan kaynakları yetkilileri değerlendirme yaparak, uygun adayları mülakat için çağırmaktadır. Çağrı almışsanız ve işe kabul edilmek istiyorsanız buna katılmanız, tüm süreci tamamlamanız gerekir.

İlanlar belirli tarihler arasında aktif olduğu için sıklıkla duyuruları kontrol etmeniz de tavsiye edilir.

Açık Pozisyonlar

NoPozisyonlarLokasyon
1Inproses Kontrol TeknisyeniTekirdağ
2Yardımcı İşletmeler UzmanıKocaeli
3Kalite Kontrol TeknikeriKocaeli
4Üretim OperatörüTekirdağ
5Üretim ÇalışanıTekirdağ
6Üretim OperatörüKocaeli
7SAP Uzmanıİstanbul(Avr.)
8Mekanik Bakım TeknisyeniKocaeli
9Üretim ÇalışanıKocaeli
10Ambalaj Üretim UzmanıKocaeli

13 yorum

  1. 20 yıllık Eczane teknisyenim bilim ilaç ailesine katılmak ve burada alacagim eğitim ile birlikte eczane ve doktor çalışması yapmak istiyorum…0543 924 52 55 bekir yaşar

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*