Birevim İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2024

BİREVİM Hakkında :

Tasarrufun bir finans aracı olarak kullanıldığı “Birlikte Tasarruf Finansı” yönteminin mimarı BİREVİM, 2016 yılında kuruldu. Kurulduğu günden bu yana bireysel girişimci olarak tanımladığı tasarruf sahiplerinin, konut, iş yeri ve taşıt ihtiyaçlarını karşılayabilmeleri için geliştirdiği insan merkezli sosyal finans anlayışı çerçevesinde çözümler üretmeye devam ediyor. Sektördeki her 3 tasarruf sahibinden 1’inin ihtiyaçlarına kavuşmasına vesile olan BİREVİM, kısa sürede Tasarruf Finans sektörünün lokomotif markası olmayı başardı.

BİREVİM, “Birlikte Tasarruf Finansı” yöntemi ile ülkemizdeki tasarruf sahiplerinin sayısının hızla artırılmasını, özellikle dar ve orta gelir grubundaki vatandaşlarımızın bireysel tasarruf güçlerinin kitlesel bir şekilde birleştirilerek, borçlanmaya dayalı olmayan, tasarruf ve varlık temelli bir finansal model ile bireysel tasarrufların ülke ekonomisine kazandırılmasını hedefliyor.

Geleceğimizin güvencesi ve bağımsızlığımızın teminatı için ihtiyacımız olan en temel konu üretimdir. Biz de bu bağlamda tasarruf rüzgarının gücünü arkamıza alarak üretime daha da güç katma ve işimizi doğru yapma hedefiyle yola çıktığımız günden bu yana sektörümüzün  düzenlenmesi için öncü bir duruşla çok emek verdik. Sonunda 4 Mart 2021 tarihinde kabul edilen ve 6361 sayılı kanunda yapılan değişiklik ile sektörümüzün adı Tasarruf Finansman Sektörü olarak kanunda yerini aldı. Gururla söyleyebiliriz ki sektörün referans noktası olma hedefimizi gerçeğe dönüştürmek ve toplumumuzun tasarruf bilincini artırmak için en doğru zamandayız.

Bundan sonra yolumuza Tasarruf Seferberliğimize daha çok güç katarak, sektörümüzün gelişimi için daha fazla çalışarak bireysel tasarrufların ekonomiye kazandırılması, milli tasarrufların güçlenmesi ve bu vesileyle de ülkemizin kalkınmasına hizmet eden Tasarruf Finansı Yönteminin tüm Türkiye çapında tercih edilen bir model haline gelmesi amacıyla öncü ve yenilikçi tavrımızı sürdürerek çalışmalarımıza devam edeceğiz.

İnsan Kaynakları

Ev, arsa, işyeri gibi gayrimenkullerin alımında; faizsiz çözümlerimiz, yenilikçi yaklaşımımız, uygun maliyetli çözümler sunan yöntemlerimiz, müşteri memnuniyetini ön planda tutan kadrolarımızla gelir durumuna bakmaksızın insanların ihtiyaçlarına ve hedeflerine odaklanıyoruz. Milyonlarca insanın birincil ihtiyacı “ev sahibi olmayı” kolektif bir şuur ve yüksek motivasyonla gerçekleştiriyoruz.

Faizsiz ev sahibi olmayı yeniden tanımlarken benimsediğimiz büyüme stratejisi ile hedeflerimize ulaşmakta insan kaynağının birincil derecede önemli olduğuna inanıyoruz.

Biz, gücünü çalışanlarımızdan alıyoruz. Çalışanlarımızla Birlik olup BİR olmayı tercih ediyoruz. Birlikte üretme, birlikte paylaşma, birlikte büyüme, birlikte gelişme ve birlikte mutlu olma anlayışıyla hareket ediyoruz.

Biz, biriz ve birlikteyiz. Büyük bir aile, başarılı bir ekibiz. İnsanların mutluluğuna vesile olan ve geleceğe güvenle bakan bu ekibin içinde, “BİR de sen olmalısın” diye düşünüyoruz.

İşe Alım Süreci

  • İhtiyaç duyduğumuz pozisyonlar; sosyal medya hesaplarımızda ve insan kaynakları web sitelerinde ilan edilir.
  • Adayların yapmış olduğu başvurular ihtiyaç duyulan alan ve pozisyonlar için ön değerlendirmeye alınır.
  • Gerekli kriterlere uygun adaylar ile ilk görüşme telefonla yapılır.
  • Yapılan görüşmeden sonra adaylar ilk mülakata davet edilir.
  • Adayın ilk mülakatı olumlu sonuçlandığı takdirde bir başka gün ikinci mülakat yapılır.
  • İkinci mülakattan sonra aranan niteliklere uygun, gelişimine önem veren, kurum kültürüne uyan adaylara iş teklifi yapılır.

Tasarruf Akademi

Eğitim ve gelişim faaliyetlerimiz, insan kaynakları politikamızda önemli ve stratejik yere sahiptir. Tasarruf Akademi üzerinden Birevim çalışanlarına, işe başladığı ilk günden itibaren gerekli tüm eğitim ve gelişim desteği verilir.

Açık Pozisyonlar:

No Pozisyonlar Lokasyon
1 Birevim Tasarruf Finans Uzmanı-İstanbul Anadolu İstanbul(Asya)
2 Engelli Kadrosu Genel Başvuru – Bursa Bursa
3 Birevim Tasarruf Finans Uzmanı-İstanbul Avrupa İstanbul(Avr.)
4 Veri Analitiği ve İş Zekası Uzmanı İstanbul(Asya)
5 Birevim Tasarruf Finans Uzmanı-Erzurum Erzurum
6 Birevim Tasarruf Finans Uzm.-G.Doğu Anad. Bölgesi Gaziantep +5 il daha
7 Tahsilat Uzman Yardımcısı İstanbul(Asya)
8 Mobil Satış Yetkilisi – Bursa Bursa
9 Birevim Tasarruf Finans Uzmanı-İç Anadolu Bölgesi Sivas +4 il daha
10 Birevim Tasarruf Finans Uzmanı-Akdeniz Bölgesi Adana +6 il daha
11 Şube Müdürü – İstanbul Anadolu Yakası İstanbul(Asya)
12 Engelli Kadrosu – İstanbul Anadolu Yakası İstanbul(Asya)
13 Bütçe ve Finansal Analiz Uzmanı/Kıdemli Uzmanı İstanbul(Asya)
14 Engelli Kadrosu Genel Başvuru İstanbul (Tümü)
15 Ürün ve Kampanya Yönetimi Uzman Yardımcısı İstanbul(Asya)
16 Müfettiş İstanbul (Tümü)
17 Engelli Kadrosu – İstanbul Avrupa Yakası İstanbul(Avr.)
18 Engelli Kadrosu – İzmir İzmir
19 Birevim Tasarruf Finans Uzmanı-Marmara Bölgesi İstanbul (Tümü) +9 il daha
20 Birevim Tasarruf Finans Uzmanı-Konya Konya
21 Birevim Tasarruf Finans Uzmanı-Bingöl Bingöl
22 Şube Müdürü-Yalova Yalova
23 Mobil Satış Yetkilisi İstanbul (Tümü)
24 İç Kontrolör İstanbul(Asya)
25 Birevim Tasarruf Finans Uzmanı-Ege Bölgesi İzmir +6 il daha

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*