British American Tobacco İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2024

British American Tobacco İş Başvuru Formu

Zorlanın. Esinlenin. Kendiniz olun.

Eğer zorlu koşullar arıyorsanız, sizi heyecanlandıracak bir kariyer istiyorsanız, British American Tobacco aradığınız şirket olabilir. British American Tobacco’daki kariyeriniz boyunca size sorumluluk vereceğiz ve zaman zaman oldukça zor koşullarda başarılı olmanızı bekleyeceğiz. Yapmayacağımız şey ise sıkılmanıza neden olmak ve yeteneklerinizi boşa harcamak. Biz çalışanlarımızı bireysel özellikleri ve kendilerine ait özel yetenekleri ile değerlendiriyoruz.
Ürünleri dünya çapında 180 pazarda satılan 60,000 çalışana sahip dünya’nın en uluslararası tütün şirketi olarak gerçekten fikirleriyle katkıda bulunan ve fark yaratan en iyi çalışanları çekmenin ve bizimle kalmalarını sağlamanın önemine inanıyoruz.
Farklılık Bizim Avantajımızdır
Farklı kültürlere ve geçmişe sahip olan çalışanlarımız zorlukları imkanlara dönüştürmemizi sağlıyor. Bu farklılıklar bizim işimizde ortak bir noktada birleşiyor: Kişisel seçimleri ve seçme özgürlüğünü destekliyoruz- ve bu felsefe tüm işimizi etkiliyor. Tartışmaya açık olmak, işimizi heyecan verici ve herkese konuşma hakkı veren bir şekilde geliştirmemizi sağlıyor. Takımları yetkilendirmek taze fikirler, değişik deneyimler doğuruyor ve bizi daha keskin, yenilikçi ve oyunun öncüsü haline getiriyor.

Siz Farklısınız, Peki Neye Ulaşmak İstiyorsunuz?

İsteklerinizi ve hedeflerinizi en iyi sizin bildiğinize inanıyoruz. Biz yardımcı olmaya hazırız ama burada kariyer yolunuza karar vermeye gelince siz işbaşında olacaksınız.

Etkileyici ve ilham veren liderlerimiz farklılıklarımızı gerçekten önemseyecek ve farkınızı ortaya koymanız adına sizleri destekleyecek. Sizi hem profesyonel hem coğrafi anlamda yeni yerlere götüreceğiz ve aklınızı yeni fikirlere açık hale getireceğiz.

Geleceği Planlamak

Başvuru Süreci

Bize her zaman genel başvuru ilanımız yoluyla veya pozisyona özgü açılan ilanlarımızla özgeçmişinizi gönderebilirsiniz, bunun için lütfen Nasıl Başvurulur  sayfamızı ziyaret edin.

İş Görüşmesi/Mülakat

Başvurularınızı değerlendirme sürecimizde sizi insan kaynakları yöneticisi ve seçmiş olduğunuz fonksiyondan bir yöneticinin katılacağı iş görüşmesine davet edeceğiz. Bu aşamada sizden bazı sınavlarımıza girmenizi de talep edebiliriz.

Staj Programı

British American Tobacco Türkiye departmanların talepleri ve ihtiyaçları doğrultusunda; yaz ve kış dönemlerinde üniversite öğrencilerine hem merkez ofisimizde  hem de satış bölge ofislerimizde staj imkanı sunuyoruz. Staj dönemlerimizin süreleri bölümün ve staj programının özelliğine göre farklılık gösterebiliyor.

Staj programının size değer katacağına inanıyorsanız, bize farkınızı katmaya istekliyseniz ve yaratıcı olduğunuzu düşünüyorsanız stajyer ilanlarımıza başvurmanızı bekliyoruz. Biz stajyerlerimize yarının çalışanları gözüyle bakıyoruz.

Açık Pozisyonlar

NoPozisyonlarLokasyon
1Finans Analisti Engelli İlanıİstanbul(Avr.)
İstanbul(Asya)
2Recruitment Specialist – Fixed Term (Hybrid))İstanbul(Avr.)
Sarıyer
3Satış Okulu Temsilcisiİstanbul(Avr.)
İstanbul(Asya)
4Operations Finance Asistant ManagerSamsun
5Ofis Asistanı Engelli İlanıİstanbul(Avr.)
İstanbul(Asya)

3 yorum

  1. merhaba ben mehmet altunsoy 20/10/1986 şişli dogumluyum hikamet adresim akpınar mh uyum sok no:4 sancaktepe istanbul British American Tobacco firmanızda çalışmak istiyorum src ve b sınıfı ehliyetim var 8 senedir aktif araç kullanıyorum ulker ve aras yangın da plasiyer sıcak sdatış yaparak çalıştım.. çalışmalarınızda başarılar dilerim 0544 328 12 35

  2. Merhaba ben Erdi Maraş 24/10/1992 beyoğlu doğumluyum. İkamet adresim Havaalanı Mahallesi Taşoçağı Caddesi No49 Kat 4 Esenler İstanbul Bristish American Tobacco firmanızda çalışmak istiyorum. Geçmişte Anadolu sigortası acentesinde stajer olarak ve kendi akrabamızın lokantasında garson olarak çalıştım. 05394862882

  3. Merhaba kolay gelsin ismim Hüseyin 1991 doğumluyum gaziosmanpasa 500 evler de ikamet ediyorum hürriyet mah çalışma geçmişim daha gunesoglu süt ürünleri plasiyer yaptım ve 6 sendedir araç aktif kullanmaktayım Avrupa yakası daha çok bölge olarak çalıştım İstanbul Avrupa yakası bolgesine hakimim ve tavuk beyaz et köfte sucuk gıda sektöründe tecrübem vardır sıcak satış soğuk satış sevkiyat olarak yedek şoförlük de yaptım sizle çalışmak isterim eleman .net bilgilerim mevcut iletişim için sizden iletişime geçen biri olursa çok sevinirim 5537461703 iletişim numaram hayirli işler dilerim

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*