Çağ Çelik İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2022

çağ-çelik

Çağ Çelik İş Başvuru Formu

Çağ Çelik İş Başvurusu yaparak Çağ Çelik’nin ailesine katılabilirsiniz. Aynı zamanda Çağ Çelik iş ilanlarına bakabilir dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Bugün 35.000 m² kapalı alanda, 200.000 ton /yıl kapasite ile sürdürmekte olduğumuz üretimin %80’ini 60’ın üzerinde ülkeye ihraç ederek, ülke ekonomisine yaptığımız katkının, 300’e yakın personel istihdam ederek işsizliğin en büyük sorun olduğu ülkemizde iş olanağı sağlamanın vicdani rahatlığını ve onurunu yaşıyoruz.
Yöneticilerimiz, Mühendislerimiz, memurlarımız, teknik personelimiz ve kalifiye işçilerimiz ile kalitemiz ve deneyimimizi birleştirerek yüksek kaliteli ürünleri ürettik. Yaptıklarımız referanslarımız, referanslarımız aynamız oldu.

Biz bir ekibiz; Hiçbirimiz hepimiz kadar güçlü değiliz. Bugün dünden daha güçlüyüz, bugün daha çok proje üretiyoruz. Çünkü yarınlar bugünün çalışmaları ile ayakta olacak. Bunu biliyoruz, çalışıyoruz ve zamanla yarışıyoruz.

İş başvuru formu için tıklayın.

2 yorum

  1. slm ben çelik imalat montaj makina kaynak ustasıyım türkiyede çelik işlerinde 10 yıl kendi işimde çalıştım (temsan ankara) (katkar antalya) çelik firmalarında proje imalat üzeri çalıştım 20 yıldır bu işi yapıyorum projeli işlerden iyi derecede anlarım yurtdışı kazakistanda alsim alarko ile çalıştım yurtdışı işi arıyorum gerekirse tecrübeli çelik imalat montaj kaynak ekibi özellikle projeli işlerde 100 % proje okuyabilen kaynak konusunda uzman ekip arkadaşları bulurum firma sağlam güvenilir olursa yurtdışında her yere gidebilirim teşekkürler
    05379996566

  2. BEN ÖZEL BİR ŞİRKETTE DORSE AYAK İMALATI YAPAN BİR FİRMADA 2004 TEN BERİ MAKİNA ÜRETİM DEPARTMANINDA DORSE AYAK MİLİ VE DİŞLİ EKİPMANLARI ÜRETİMİ YAPMAKTAYIM SİZİNLE ÇALIŞMAK İSTİYORUM İRTİBAT 0 544 395 80 80 YARDIMCI OLURSANIZ SEVİNİRİM.

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*