Canon İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2024

Canon personel alımı yapacak!

Canon iş başvurusu yaparak sizde Canon’ın gücünden güç alabilirsiniz. Canon personel alımı haberlerinin yanı sıra bazı ilan sitelerinde yer alan Canon eleman alımı ilanlarını sizler için burada paylaşmaya devam edeceğiz. Canon insan kaynakları departmanının yaptığı açıklama şu şekilde:

Canon Europe, görüntüleme çözümlerinin dünya lideri yenilikçisi ve tedarikçisi Japonya’daki Canon Inc.’e bağlıdır.

İşimiz

50 yıldan bu yana Avrupa’daki müşterilerimize öncü görüntüleme teknolojileri sunuyoruz.

Müşterilerimiz, dijital ve SLR kameraların yanı sıra en üstün fotoğrafik ekipmanlar, yazıcılar, tarayıcılar ve dürbünler de dahil olmak üzere tüketici ve profesyonel görüntüleme ürünlerinden faydalanmaktadır. Ayrıca, İş Çözümleri birimimiz, küçük ve orta ölçekli işletmelerden büyük firmalara ve devletlere uzanan geniş bir yelpazede baskı ve belge çözümleri sunmaktadır.

Endüstriyel Ürünler İş Birimimiz çok uluslu şirketlerin pazar gereksinimlerini karşılayacak şekilde olabildiğince çeşitli ürünler sunarak kapsamımızı medikal, optikal, yayım ve IT alanlarında genişletmektedir.

Avrupa, Orta Doğu ve Afrika’da (EMEA) 11,000’den fazla kişiyi istihdam ederek satış yapan Canon Europe global satış gelirinin yaklaşık üçte birini gerçekleştirmektedir.

Markamız


Canon’da görüntünün gücüne inanıyoruz: Hızlı ve kolay iletişimin, en belirsiz incelikleri aktarmanın, en güçlü duyguları meydana çıkartmanın ve en karışık işleri basitleştirmenin gücüne.

Canon markası son dönemdeki ‘We Speak Image’ kampanyası gibi reklam kampanyalarıyla, kültür ve spor alanındaki sponsorluklarla ve çeşitli organizasyonlarla Canon markası yüksek profilli etkinliklere katılarak görüntülere hayat vermeye devam ediyor.

Marka platformumuz ‘You Can’ Canon markasının esasını teşkil eder ve müşterilerimize kendi yaratıcılıklarını keşfetmelerini ve teknolojilerimizle kendilerini aşmalarını teşvik etmek üzere tasarlanmıştır.
With Canon – You Can / Canon ile yapabilirsiniz.

Canon’da kariyer

Canon’da kariyer, tutkulu olmak demektir. İnsanlarımızı harekete geçiren ve sonuç veren, gurur hissiyle birlikte bu tutkudur ve ayrıca bu tutku, müşteri ve işten yayın ürünleri ve tıbbi ürünler, çözümler ve hizmetlere kadar görüntüleme alanında yaratıcı bir lider olmamızın sebeplerinden biridir.

Kişisel gelişimi planlama, çalışanların kariyer gelişimi ve Canon’un hedeflerini gerçekleştirmeye destek olmak için öğrenme ve gelişim olanaklarını belirlemede yöneticileri ile birlikte çalışmalarına olanak sağlar.

Açık Pozisyonlar

PozisyonLokasyonBaşvuru Linki
B2C Kanal Yöneticisi (Perakende)AnkaraBaşvur
Hukuk MüşaviriTürkiye Genel Başvur
Sözleşme Yönetimi UzmanıTürkiye Genel Başvur
Kurumsal İletişim StajyeriTürkiye Genel Başvur

İthalat Uzmanı
İstanbul Başvur
Sözleşme Yönetimi StajyeriTürkiye Genel Başvur

2 yorum

  1. istanbul bağçılar endüstri meslek lisesi elektronik mezunuyum.%40 engelli raporum var.sağlık sorunum yok.10 yıldır hiçbir şeyim yok.büro personeli görevi yaptım.stok takibi,veri girişi gibi işlerde bulundum.sorumluluk almayı seven bir yapım vardır.saygılarımla
    tel:0533 666 15 30

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*