Çimentaş İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2024

Çimentaş İş Başvuru Formu

Çimentaş Grup, ürün kalitesinde liderliği hedefleyen, her iş sürecinde sürekli kalite peşinde olmanın başarının anahtarı olduğuna inanan, pazarda dinamik ve sürekli yeni fırsatlar arayan, çalışanlarına, hissedarlarına ve faaliyette bulunduğu bölgelerdeki topluluklara katkı sağlamaya önem veren, sürdürülebilir büyümeye inanan ve bunu başarmak için çalışan, çeşitliliğin kendisini güçlü kılan bir unsur ve temel bir değer olduğuna inanan bir Gruptur.

Ege Bölgesi’nin ilk özel çimento şirketi olarak İzmir’de kurulan Çimentaş, 5 kıta ve 18 ülkede faaliyet göstermekte olan sektöründe Dünya’nın önemli grupların arasında yer alan Cementir Holding tarafından 2001 tarihinde satın alındı.

Çimentaş, İzmir, Edirne, Elazığ ve Kars’taki çimento fabrikaları, ülke genelinde 20’ye yakın beton santrali ve Manisa’daki Avrupa’nın en büyük ve modern atık yönetimi tesisleri arasında sayılan operasyonlarıyla Cementir Holding’in en önemli iştiraki konumundadır. Çimentaş, yaklaşık 1000 çalışanıyla istihdama ve her yıl girdiği kurumlar vergisi sıralamasıyla da ülke ekonomisine önemli katkılarda bulunur.

İŞE ALIM SÜRECİMİZ

İşe alım sürecinde pozisyon bazlı olarak belirlenmiş teknik ve liderlik yetkinlikleri üzerinden değerlendirme yapılır.

İşe Alım Süreç Adımları

  • Telefon Mülakatı
  • Yetkinlik Bazlı Mülakat
  • Teknik Mülakat
  • Genel Yetenek ve Kişilik Envanteri
  • Referans Kontrolü
  • Oryantasyon Süreci
  • İşe başlayan tüm çalışanlarımız yapılandırılmış bir oryantasyon programına dahil olur. Tüm Departmanların iş süreçlerinin aktarıldığı kapsamlı bir oryantasyon haftası sonrası, Şirket kültürü ve işleyişine ilişkin kurumsal eğitim programlarıyla kişilerin Şirket adaptasyonu hız kazanır. İşe başlayan her yeni Çimentaş’lının BuddyCim adını verdiğimiz bir destekçisi olur.

Açık Pozisyonlar

PozisyonLokasyon
Ambar İşçisiEdirne
Elazığ
İzmir
Kars
Üretim ElemanıEdirne
Elazığ
İzmir
Kars
Kantar İşçisiEdirne
Elazığ
İzmir
Kars
Elektrik Bakım Şefiİzmir
Üretim ŞefiEdirne
Elazığ
İzmir
Kars
Vinç Operatörüİzmir
Elektrik ve Otomasyon ŞefiKars
Consolidation & Reporting Specialistİzmir
Satış Şefiİstanbul (Tümü)
İzmir
Kırklareli
Edirne
Kalite Laboratuvar ElemanıEdirne
Elazığ
İzmir
Kars

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*