Çimko Çimento İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2022

iskur

Çimko Çimento personel alımı yapacak!

Çimko Çimento iş başvurusu yaparak sizde Çimko Çimento’ın gücünden güç alabilirsiniz. Çimko Çimento personel alımı haberlerinin yanı sıra bazı ilan sitelerinde yer alan Çimko Çimento eleman alımı ilanlarını sizler için burada paylaşmaya devam edeceğiz. Çimko Çimento insan kaynakları departmanının yaptığı açıklama şu şekilde:

Çimko İnsan Kaynakları Müdürlüğü, ÇİMKO’ nun hedefleri doğrultusunda diğer birimlerle koordinasyon içinde başarı ve kaliteyi temel hedef alan çağdaş İnsan Kaynakları Programlarını yürütür.

Biz, ÇİMKO olarak gücümüzü yeniliklere açık, sorumluluk sahibi, kendine özgüveni tam, kaliteli üretime inanmış, katma değer üreten ve çevreye duyarlı İnsan Kaynağımızdan alıyoruz.

Şirketimiz stratejileri ve hedefleri doğrultusunda oluşan eleman ihtiyaçlarını kurumumuzun vizyonu, politikaları ve kültürüne uygun yetkinliklerine sahip adaylar arasından titizlikle seçerek karşılıyoruz.

E-posta, posta, bizzat gelerek, şirket çalışanlarımızın önerileri gibi farklı kaynaklardan gelen iş başvurularını havuzumuzda topladıktan sonra birimlerimizin ihtiyaçları doğrultusunda, birebir görüşme, gerekli görülen durumlarda uyguladığımız testlerle doğru adayı pozisyonlara yerleştirmek için özenli ve titiz bir çalışma yürütüyoruz.

Başvuru için tıklayınız.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.