Colgate İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2022

COLGATE İŞ İLANLARI VE PERSONEL ALIMI

Bir Amerika şirketi olan Colgate, personel alımları için zaman zaman iş ilanları açmakta ve açık pozisyonları duyurmaktadır. Colgate finans, insan kaynakları, bilgi teknolojisi, hukuk, pazarlama, müşteri geliştirme, tedarik zinciri alanlarda global kariyer olanakları sunmaktadır. Bu nedenle Colgate firmasına iş başvurusu yapmak için aşağıdaki bilgileri okuyabilirsiniz.

Colgate Hakkında

Colgate Palmolive, 1806 yılında faaliyetlerine başlamıştır ve New York merkezli olan firma 200 yılı aşkındır hizmet hayatına devam etmektedir. Colgate, Palmolive, Protex, Ajax, Lady Speed Stick ve Hill’s Science Diet markaları Colgate’ e aittir. Kişisel bakım, evcil hayvan besleme gibi birçok sektörde faaliyetlerine devam eden dev firma, 200’den fazla ülkede 40.000 kişie istihdam sağlanmaktadır. Colgate 2019 yılında 15,5 milyar dolar ciroyu yakalayarak, ulaşılması zor bir başarı elde etmiştir.

Colgate Kariyer Fırsatları

Colgate performans yönetimi ile değerlendirdiği personellerine uygunluk durumunda kariyer fırsatları sunmaktadır. Kendi içerisinde terfi değerlendirmesi yatığı gibi global bir marka olması nedeniyle personel durumuna göre yurtdışı kariyer olanakları da sağlamaktadır.

Colgate İş Başvuru Süreci

Colgate insan kaynakları departmanınca değerlendirilen adayların aşamaları belirlidir ve her aşamada insan kaynakları personeli adayları değerlendirerek elemeler sağlar. İş başvuru süreçleri şunlardır:

 • Keşfet
 • Başvur
 • Görüntüleme
 • Mülakat
 • Teklif

Colgate Staj İmkanları

Colgate https://jobs.colgate.com/content/Student-Opportunities/?locale=tr_TR linki aracılığıyla öğrencilere tanıdıkları fırsatları açıklar ve bu fırsatları yakalamış öğrencilerin yorumlarına yer verir.

Colgate İş İlanları

Colgate sadece Türkiye’de değil global ortamda da çok büyük ve gelişmiş bir şirkettir. Colgate Palmolive İstanbul Maltepe’de bir genel merkez bulunmakta ve Gebze OSB’de bir fabrika ile Türkiye operasyonlarını yürütmekte olan firma açık pozisyonlarını öncelikle kendi web sitesinin kariyer kısmında paylaşmaktadır. https://jobs.colgate.com/?locale=tr_TR linkinden istediğiniz departmanlara başvuru gerçekleştirebilirsiniz.

Buradan iş başvurusu yapabilirsiniz.

 

17 yorum

 1. MERHABA 10 YIL ROTOPAŞ A.Ş(AMCOR)GİBİ CİDDİ BİR FİRMADA ÜRETİMDE MAKİNA OPERATÖRÜ OLARAK ÇALIŞTIM.LİSE MEZUNUYUM.ACİL OLARAK COLGATE GİBİ CİDDİ BİR FİRMAYLA DEVAM ETMEK İSTİYORUM.SAYGILARIMLA ARZ EDİYORUM.0506 635 99 49 TELEFONLA ULAŞIRSANIZ SEVİNİRİM.

 2. 22yasindayim vinc operatoruyum g sinifi ehliyetlyim gebze meerkezde ikamet etmekteyim colget ail
  Ailesine katilmak istiyorum kalici olmak sartiyla ilgilenirseniz sevinirim 05309349212

 3. 33 yaşındayım forklift operatörüyüm;belgem var.ayrıca 2002-2011 yılları arasında rotopaş a.ş(amcor)da makina operatörlüğü yaptım.0506 635 99 49 sizinle çalışmak istiyorum.

 4. Merhaba ben uluslar arası çalışan büyük bir fabrikada10 yil vardiyalı olarak çalıştım yaklaşık 15 adet makinada operatör olarak çalıştım. Fabrik ve makina operetolugunde tecrübe sahibiyim colgate ailesinde kalıcı olarak çalışmak istediğimi bildirir saygılarımı sunarım. Istanbul tuzla da oturuyorum.yeni mahalleye yakınım .tel..05364663836

 5. Merhaba Meslek Yüksekokulu Mezunuyum 5 yıl Arçelik A.Ş. firmasında Malzeme Temin/Teslim alma – Mal Kabul – Kalite Kont/Güvence Bölümlerinde Çalıştım Askerlik nedeniyle işten ayrılmak zorunda kaldım.Yapmış olduğum iş başvurusunda mesleki becerilerimle genel olarak uygun olduğumu düşünerek iş başvurusu yapmak istiyorum Colgate Firmasında Çalışmayı çok isterim.

  Saygılarımla Arz Ediyorum.

  TeL : 0538 234 61 72

 6. Merhaba
  Colgate aile firmamızda sizlerle beraber çalışmak isterim
  endüstri meslek lisesi mezunuyum
  Gedik holding
  Isuzu otomotiv
  Şimdiki işim ise yeditepe üniversitede çalışıyorum
  Ararsanız yada mail atarsanız memnun olurum saygilarimla
  506 171 32 26
  543 741 55 60

 7. Merhaba
  Anadolu Üniversite’si
  Iktisat Fakültesi
  Lisans Mezunuyum
  Genel Bilgisayar
  Excel
  Word
  Deneyimim var
  Pazarlama ve Kalite Kontrol Teknisyenliğinde Görev Aldım
  (3D CMM Teknisyenliği)
  Uygun Departmanda Sizinle Çalışmak istiyorum.
  0 532 135 57 08

 8. Düz lise mezunuyum.Kamu yönetim2.sınıfaçık öğretim devam ediyorum .çalışma olarak genel lojistik işlerinin bütün yeteneklerine ve çalışma şartlarına sahibim eğer çalışma imkanı için çağrılarsam ayrıntılarını ve deneyimlerimi siz colgate ailesiyle paylaşabilirim.(0541 737 21 58)

 9. Mrb colgete ailesi gebze Atatürk lisesi mezunuyum e sinifi ehliyetim ( src 2_ 4) belgem var kalorifer atesleme sertifikam,elektirik tekniker belgem,tavan vinci sertifikam var colgete ailesinde çalismak isterim gebzede ikamet ediyirum iyi calismalar.

 10. Mrb colgete ailesi gebze Atatürk lisesi mezunuyum e sinifi ehliyetim ( src 2_ 4) belgem var kalorifer atesleme sertifikam,elektirik tekniker belgem,tavan vinci sertifikam var colgete ailesinde çalismak isterim gebzede ikamet ediyirum iyi calismalar.
  Tel.0539 267 6790

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*