Demirer Kablo İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2022

Demirer Kablo Tesisleri Sanayi ve Ticaret A.Ş. Hakkında

1982’de üretime geçen Demirer Kablo, 193747 m2 alan üzerine kurulmuş olup, Türkiye’nin en modern üretim ve laboratuar tesislerine sahip olarak “S.A. des Cableries et Trefileries de COSSONAY ve CABLES CORTAILLOD-İsviçre’’ lisansı ile üretim yapmaktadır.

1982’de üretime geçen Demirer Kablo, 193747 m2 alan üzerine kurulmuş olup, Türkiye’nin en modern üretim ve laboratuar tesislerine sahip olarak “S.A. des Cableries et Trefileries de COSSONAY ve CABLES CORTAILLOD-İsviçre’’ lisansı ile üretim yapmaktadır.Demirer Kablo, 0.5 kV.’dan 380 kV.’a kadar enerji kabloları ile her türlü tesisat,kumanda ve özel kabloları üreten bir MASS KABLO kuruluşudur.Halen Türkiye’nin en büyük enerji kablosu üreticisi ve ihracatçısı olarak Ortadoğu,Kuzey Afrika ve Avrupa’ya ihracat yapan Demirer Kablo’da TS, IEC, VDE, BS, NEMA, AEIC, NFC, SS, GOST ve talep edilen diğer norm ve spesifikasyonlara göre üretim ve test yapılabilmektedir.

n son teknolojik yeniliklere sahip, ‘’Sürekli Kuru Vulkanizasyon ve Kuru Soğutma Hatları (CDCC lines) ‘’ ve üretim tesisleri, test ve araştırma laboratuarları ile ürün ve hizmetlerinde uluslararası bir kalite düzeyine ulaşmıştır.

Uzman teknik personelimiz tarafından sürdürülen araştırma ve geliştirme çalışmalarının sonuçları, kablo üretimimize sürekli olarak yansıtılmaktadır.

Demirer Kablo, üretiminin yanısıra, tecrübeli kadrosu ve modern döşeme, montaj ve test teçhizatı ile kablo sistemlerinde ‘’Aatar Teslimi’’ sorumluluğunu alarak, her an hizmet vermeye hazırdır.

Demirer Kablo’nun ISO 9001’e uygun Kalite Güvence Sistemi, tüm rtasarım/geliştirme, üretim, tesis ve hizmet faaliyetlerini kapsayan ISO 9001 belgesi ile onaylanmıştır.

Açık Pozisyonlar :

PozisyonLokasyonBaşvuru Linki
İthalat İhracat Operasyonu UzmanıBilecikBaşvur
Kalite Kontrol Uzmanı Yardımcısı Bilecik Başvur
İnsan Kaynakları Müdürü Bilecik Başvur

1 yorum

  1. ben kablada çalıştım ve buaralar iş olmadında işe çagırmıyorlar bizi bende iş aramaya başladı tel numara 5357867231 pendikde oturuyor kabloda damar b ükümçüyüm

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*