Deutsche Bank Gişe Yetkilisi İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2022

Deutsche-Bank

Deutsche Bank Gişe Yetkilisi İş Başvuru Formu

Deutsche Bank İş Başvurusu yaparak Deutsche Bank’nin ailesine katılabilirsiniz. Aynı zamanda Deutsche Bank iş ilanlarına bakabilir dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Deutsche Bank AG Almanya’nın ciro ve işçi sayısı açısından en büyük bankasıdır. Merkezi Almanya’nın Frankfurt kentinde bulunur. Londra, New York, Singapur ve Sydney şehirlerinde ana yönetim merkezleri vardır. Banka 20. yüzyılda 1914–1929–1957 yılları arasında aralarında İngiltere bankalarının da bulunduğu çeşitli küçük bankaların birleşmesi sonucu oluşmuştur. Bankalar grubuna en son 1989 yılında Amerikan bankaları da katılınca banka büyümüştür.

Banka başlangıçta tek bir merkezden yönetiliyordu. Yönetim ve karar verme yetkisi tek bir kişinin elindeydi. 1884 yılında yönetim kurulu oluşturularak banka hisseleri borsaya açıldı. 1889 yılında yönetimi devralan Adelbert Delbrück bankanın yönetim sistemini değiştirerek büyümesinde önemli ilerlemeler kaydetti ve uzun süre koltuğunu korudu. Ocak 2002 yılında banka yönetim sisteminde önemli bir değişiklik yaptı. 12 kişilik yönetim kurulu strateji belirleme ve kontrolleri sağlamakla görevlendirildi. Hilmar Kopper yönetimindeki banka, dünyaya açılmayı sürdürdü. 1 Şubat 2006 yılından itibaren yönetim tekrar değişti. Alman işadamı Josef Ackerman yönetim kurulunun başına geçti.

Başvurmak için tıklayın.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.