Dilek Ecza Deposu İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2022

dilek-ecza-deposu

Dilek Ecza Deposu İş Başvuru Formu

Dilek Ecza Deposu İş Başvurusu yaparak Dilek Ecza Deposu’nin ailesine katılabilirsiniz. Aynı zamanda Dilek Ecza Deposu iş ilanlarına bakabilir dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

 

Dilek Ecza Deposu, 15 Eylül 1991 tarihinde Eczacı M. Zeki TAŞÇI tarafından Antalya’da kuruldu. Küçük bir işletme olarak faaliyete başladıktan kısa bir süre sonra, hizmet ağını yeni bölgelere açılarak genişletme hamlesine ilk şubesini 1994 yılında Konya’da açarak başladı. Aynı yıl içerisinde, ithal ecza depoculuğunda bir ilke imza atarak Türk Standartları Enstitüsü’nün hizmette yeterlilik belgesine layık görüldü. 1995 yılında İhale Birimi’nin kurulması ile ilaç dağıtım ağına resmi kurumları da katarak değer zincirine farklı bir kanal ekledi. Denizli ve Aydın Şubeleri ile şube sayısını 4’e çıkartan Dilek Ecza Deposu, bölgesinde en hızlı büyüyen ecza deposu oldu.

Açık Pozisyonlar

Pozisyon                            Şehir
İnsan Kaynakları Uzmanı Antalya
Mali İşler Direktörü           Antalya
Satınalma Görevlisi            Antalya
Web Yazılım Uzmanı          Antalya

Dilek Ecza Deposu olarak bünyemizde çalışmak üzere alınacak olan işlerinde uzman ve çalışma prensiplerimize bağlı olarak görev alabilecek kişilerin aşağıdaki bağlantı üzerinden ulaşabileceğiniz özgeçmiş formunu eksiksiz doldurmalarını rica ediyoruz.

Buradan başvuru formuna ulaşabilirsiniz.

 

1 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.