Dimes İş Başvurusu ve İş İlanları 2022

Dimes personel alımı ve iş başvuru formu

Dimes personel alımları için sürekli olarak açık pozisyonları duyurmaya devam ediyor. İnsan kaynakları departmanınca çalışma saatleri ve iş başvuru formunun belirtildiği Dimes hakkında tüm bilgilere ulaşmak için aşağıdaki makalemize göz atabilirsiniz.

Dimes hakkında

DİMES, 1958 yılında faaliyete geçmiş ve Tokat’ta kurulmuştur. Türkiye’:nin ilk meyve suyu üretici şirketi olarak adlandırılan ve köklü bir geçmişe sahip olan Dimes,  günümüzde süt ürünleri, limonata ve kahveli içecekler de üretmektedir.

Dimes çalışma koşulları

Dimes İnsan Kaynakları, “Doğru işe, doğru insan” yaklaşımıyla yaklaşan ve poziyonlar için, uygun yetenekleri olan kişilerin DİMES Ailesi’ne dahil olması için çalışmaktadır.

Dimes tüm çalışma arkadaşlarına öncelikle aşağıdaki temel yetkinlikleri aramaktadır:

  • Etik İlkelere Bağlılık
  • Takım Çalışması ve İş birliği
  • Müşteri Odaklılık
  • İş Sorumluluğu
  • Kalite Odaklılık

Dimes işe alım süreci

Dimes, işe alım sürecinde pozisyonun niteliklerine uygun olarak yetkinlik bazlı mülakat, genel yetenek testleri ve kişilik envanteri uygular, bu değerlendirmelerin sonucunda uygun bulunan adaylara iş teklif edilir.

Dimes ücret politikası

Şirket ücret uygulamalarını her yıl gözden geçirir ve yılda bir kez zam artışı uygular. Dimes ücret politikalarını piyasa ücret araştırmaları çalışmalarını göz önüne alarak yapar ve performans yetkinliklerine göre çalışanlara ücret belirlemektedir.

Dimes performans yönetimi

Dimes her bir personeli için bireysel performansının, şirketin ana hedeflerine ulaşmasını destekleyen ve  bireysel performanslarının süreçteki katkısını görebildiği bir performans yönetim sistemine sahiptir.

Dimes iş başvuru formu

Dimes iş başvurusunda bulunmak için veya staj yapmak için Dimes’in kendi sayfasında yer alan bölümden CV’nizi yükleyerek “Gönder” butonuna tıklayabilirsiniz. Ayrıca iş ilanlarına çeşitli kariyer sitelerinden veya LinkedIn hesabından ulaşabilirsiniz.

Başvurunuz İnsan Kaynakları Departmanımız tarafından değerlendirilecek ve uygun görüldüğü takdirde sizinle iletişime geçilecektir.

Açık Pozisyonlar

NoPozisyonlarLokasyon
1İnsan Kaynakları ve İdari İşler AsistanıTokat
2İnsan Kaynakları Yöneticisiİzmir
(Kemalpaşa)
3İnsan Kaynakları Uzmanıİzmir
(Kemalpaşa)
4Laborantİzmir
(Kemalpaşa)
5Ticari Satın Alma Yöneticisiİzmir
(Kemalpaşa)
6Üretim Mühendisi İzmir
(Kemalpaşa)
7Mali İşler Stajyeriİstanbul (Asya)
Sancaktepe
8Distribütör YöneticisiDenizli
9Distribütör YöneticisiŞanlıurfa
10Elektrik Teknikeriİzmir
(Kemalpaşa)

2 yorum

  1. Kocaeli körfez ilçesinde oturmaktaym is ariyorum calidigim yerler dhl lojistik paketleme Coster dolum deterjan leverin isini yapiyorduk aydin vinç cay ve temizlik işlerine baktim şuan autolivde calisiyorum 6 aylik aldılar bu yüzden tekrar is ariyorum referans sevginar 537 997 0300 ben daimi bir is isdiyorum inşallah hayirli donuslerinizi bekliyorum kolay gelsin

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*