Dinçer Lojistik İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2022

dincer-lojistik-is-basvurusu

Dinçer Lojistik İş Başvuru Formu

Dinçer Lojistik İş Başvurusu yaparak Dinçer Lojistik’ın ailesine katılabilirsiniz. Aynı zamanda Dinçer Lojistik iş ilanlarına bakabilir dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

2003 yılında kurulan Dinçer Lojistik, Boya & Kimya sektörü başta olmak üzere Madeni Yağ, Ambalaj, Kâğıt, Endüstriyel Ürün sektörlerinin öncü firmalarına yurt içinde kontrat lojistiği hizmeti vermektedir. Her yıl artış gösteren yatırımları, modern yönetim anlayışı ve uzman kadrosu ile kısa zamanda alanında, kendine çok önemli bir yer edinmiştir.

Dinçer Lojistik, ADR standartlarına uygun araç filosu ve uzman kadrosu ile paketli kimyasal madde taşımacılığında, müşterilerine uluslararası standartlarda ve güvenli bir hizmet sunmaktadır.

Müşterilerine dağıtım hizmetinin yanı sıra, depolama ve katma değerli hizmetler de sunan Dinçer Lojistik, ürünün hammadde tedarik aşamasından nihai tüketiciye ulaştırılmasına kadar olan tüm süreçlerde aktif rol oynamakta ve müşterilerinin ihtiyaçlarına uygun çözümler üretmektedir.

%100 Müşteri memnuniyetini temel ilke olarak kabul eden Dinçer Lojistik, sistemine kayıtlı 8000 adet araç ile beraber 130 adet öz mal filosu, yıllık 54.500 sefer sayısı, 25.000 uğrama noktası ile müşterilerine yurtiçi dağıtım hizmetlerinde zamanında, hatasız ve mükemmel bir servis hizmeti sunmaktadır.

Dinçer Lojistik, stratejik biçimde tasarlanmış 1 merkezi ve 8 bölgesel depo olmak üzere, 70.000 m2’lik depolama alanında müşterilerinin ihtiyaçlarına uygun depolama ve dağıtım hizmetleri vermektedir.

Başvuru için tıklayınız.

2 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.