Doğan Yayın Holding İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2024

Doğan Yayın Holding

1997 yılında Aydın Doğan tarafından kurulan Doğan Yayın Holding bu tarihten sonra dergi, kitap, televizyon, radyo, gazete yayıncılığı, basımı yapmıştır. Aynı zamanda dağıtım, perakende ve alternatif Telekom üzerine de faaliyette bulunmuştur.

Ancak 2014 yılında Doğan Holding ile birleşmesi ardından faaliyetleri sona ermiştir. Doğan Holding de aynı isim tarafından, 1980 senesinde kurulmuştur. Merkezi İstanbul olup elektrik üretimi, akaryakıt perakendesi, sanayi ve ticaret, otomotiv ticareti ve pazarlama gibi sektörler üzerine aktiviteleri bulunmaktadır.

Yatırımları ile sektörde öne çıkan firma işe alımlar da yapmaktadır. Bunlar senenin farklı dönemlerinde ilgilenen kişilerle paylaşılmaktadır.

Doğan Yayın Holding İş Başvuru Formu

Doğan Yayın Holding’e yapılan iş başvuruları online platformlar üzerinden gerçekleştirilmektedir. Ancak feshedilmesi nedeniyle başvurular Doğan Holding’e yapılmaktadır. Bunun için müracaatlar oldukça kolaydır.

Eğer bir özgeçmişiniz bulunuyorsa, bunu yalnızca kariyer@doganholding.com.tr adresine atmanız gerekir. Ancak daha iyi sonuçlar almak, problemsiz şekilde geri dönüşler almak istiyorsanız öncesinde profesyonel CV’lerin nasıl hazırlandığını öğrenmeniz, buna uygun işlemler yapmanız önerilir.

Doğan Yayın Holding Medya İş İlanları

Doğan Holding’e yapabileceğiniz iş başvuruları aynı zamanda kariyer platformları üzerinden de gerçekleştirilebilir. Bunun için öncelikle internette bulunan kariyer platformlarını günlük olarak incelemeniz gerekir.

Duyurular belirli tarihlerde verilmediği için böylece çıktığında hemen başvurmanız mümkün olur. Online yaptıktan sonra yalnızca insan kaynaklarından bilgi almak için beklemeniz gerekir. Ardından mülakata katılım sağlanır.

Doğan Yayın Holding Açık Pozisyonlar

Doğan Holding büyük bir yapıya sahiptir. Bu kapsamda alım yapabileceğini pozisyonların sayısı oldukça fazladır. Her biri farklı niteliklere, gereksinimlere sahiptir. Hızlı bir şekilde başvurmadan önce bu nedenle sizinle ne kadar uygun olduğunu değerlendirmeniz, buna göre işlem yapmanız önerilir. Bu sayede olumlu dönüşler alınabilir.

Açık Pozisyonlar

PozisyonLokasyon
Sistem Destek Uzmanıİstanbul (Avr.)
Teknik Operasyon Yöneticisiİstanbul (Avr.)
Genel Başvuruİstanbul (Avr.)

Üstteki Linklerden Başvuru Yapabilirsiniz.

3 yorum

  1. Merhaba ben iş basvurusunda bulunmak üzere sizlere ulasiyorum daha önce çağrı merkezi pozisyonunda calistim verimli ve düzenli calismayi kendime yer edindim ve sizinle calismayi istiyorum trump towers iş kulelerinde eğer mumkunse degerlendirilmek istiyorum ilginiz için simdiden tesekkur ediyorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*