Doğuş Otomotiv İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2024

Doğuş Otomotiv

1994 senesinden bu yana aktivite gösteren Doğuş Otomotiv, Doğuş Grubu bünyesinde bulunmaktadır. Hafif ticari araç, binek araç, ağır vasıta, deniz ve endüstriyel motorlar gibi farklı markaların ülkemizdeki temsilciliğini yapmaktadır

İlk olarak VW ithalat ve Türkiye distribütörlüğü gerçekleştirilmiş olup sonrasında Audi, Scania, Porsche, Bugatti, Lamborghini, Skoda, Seat ve daha birçok markanın distribütörlüğünü yapar hale gelmiştir. Hisselerinin bir bölümü 2004 yılında Borsa İstanbul üzerinde halka arz edilmiştir.

Genel merkezi İstanbul’da olup her yıl büyümesini arttırmaktadır. Bu doğrultuda oluşan yeni personel gereksinimleri için alımlar yapılmaktadır.

Doğuş Otomotiv İş Başvuru Formu

Doğuş Otomotiv iş ilanları birçok kanal üzerinden yayınlanmaktadır. Bunlardan ilki kendi sitesidir. Eğer resmî sitesine girilir ve kariyer sekmesine gelinirse, sol tarafta yer alan menüsündeki başvuru seçilebilir. Ardından açık pozisyonlara tıklanması tüm sonuçları listeleyecektir. Bunlar Türkiye çapındadır.

Eğer iş başvurusu yapabileceğiniz bir tane bulmuşsanız, pozisyonun üzerine tıklamanız ve ardından en altta yer alan başvur üzerine tıklamanız yeterlidir.

Doğuş Otomotiv İş İlanları

İş ilanları için günümüzde birçok firma kariyer platformlarını kullanmaktadır. Bunlardan biri de Doğuş Otomotiv olmaktadır. Firmanın Kariyer.net üzerinde hesabı mevcut olup alımlar yapılmaktadır. İncelemek ve başvurmak için buraya girmeniz yeterlidir.

Ancak bir hesabınız bulunmuyorsa işlemlerin yapılması için üye olmanız gerekir. Bu işlemi tamamladıktan sonra, ilginizi çeken duyuruya kısa süre sonra başvuru yapabilirsiniz.

Doğuş Otomotiv Açık Pozisyonlar

Doğuş Otomotiv tarafından yayınlanan ilanlar, başvurmak isteyen kişilerin bilmesi gereken her bilgiyi içermektedir. Dolayısıyla bunların incelenmesi, tüm bilgileri verecektir. İçlerinde aranan nitelikler, başvuru tarihleri, pozisyonun konumu gibi bilgiler dahildir.

Eğer olumlu dönüşler almak, mülakata girebilmek istiyorsanız bunları dikkatli şekilde okumanız ve uyarınca hareket etmeniz gerekir.

Açık Pozisyonlar

NoPozisyonlarLokasyon
1Hasar Danışmanı ( Özön Otomotiv – Samsun)Samsun
2Servis Danışmanı (Ankara Ağır Vasıta – İzmir)İzmir
3Satış Danışmanı (Uzay Otomotiv – İstanbul)İstanbul (Avr.)
4Servis/Hasar Danışmanı (Yağcı Otomotiv -Balıkesir)Balıkesir
52. El Oto Ekspertiz Uzmanı (Vosmer Otomotiv-İzmir)İzmir
6Servis Danışmanı (Arca Otomotiv – Ankara)Ankara
7Boya Teknisyeni (Acarsan Otomotiv – Gaziantep)Gaziantep

3 yorum

  1. selamlar sızınle calısmakıstıyorum lise otomotıv mezunuyum bir kac servıste çalıştım deneyımım var haber lerınızı bekliyorum doguş otomotıvle calısmak cok onur verıcı bır seref tır tel 0544 358 68 23 saygılar sevgıler haberlerınızı bekliyorum.

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*