Bilişim Genel İş Başvuru Formu İŞ KUR İLANLARI

E-Bebek iş Başvurusu ve İlanları

E-Bebek İş Başvuru Formu;

E-Bebek İş Başvurusu yaparak E-Bebek’nin ailesine katılabilirsiniz. Aynı zamanda E-Bebek iş ilanlarına bakabilir dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

İnsan Kaynakları politikamız

ebebek olarak biliyoruz ki; başarıya ulaşmada en büyük rolü üstlenen temel kaynağımız çalışma arkadaşlarımızdır. Bu bilinçle İnsan Kaynakları politikamızı şöyle tanımlıyoruz; İnsan kaynakları politikamız bebeveyn memnuniyeti odaklı hizmet anlayışını benimseyen çalışanlarımızın kendilerini mutlu ve değerli hissettiği, kişisel gelişimlerin desteklendiği ve yönetime katılımcı anlayışın benimsendiği bir çalışma atmosferi sunmaktır.

Ebebek çalışanlarına daima üst düzey sorumluluklar vermekte ve bu sorumlulukları yönetebilen çalışanlarını daha yukarılara taşımaktadır. ebebek etik kurallarında da vurgulandığı üzere organizasyonumuzun en önemli felsefelerinden birisi içeriden insan yetiştirme prensibidir. Organizasyonumuz dışarıdan istihdam etmek yerine içeriden insan yetiştirmeyi tercih eder. Yöneticilerimizin en önemli felsefelerinden birisi kendi yerini alacak takım arkadaşı yetiştirmektir.

Yöneticilerimiz, olayları ve işleri basite indirgedikçe verimliliğin ve performansın artacağına inanan kişilerdir. Organizasyonumuzun sürdürülebilir büyüme sağlaması için her çalışanımız kendi halefini yetiştirir ve bildiklerini ona öğretir.

ebebek’te çalışan herkesin imzalı görev tanımı vardır ve insan yöneten tüm ebebek yöneticilerinin görev tanımlarında yer alan şu görevler onların en büyük vazife ve sorumluluğudur:

Kendi halefini, kendi yerini alabilecek takım arkadaşlarını yetiştirmek

Ekibinin performansını yakından izlemek ve onların mutluluğunu sağlamak

Eğitim

Organizasyonumuz eğitim, öğretim ve takım ruhunun önemine inananlardan oluşur. Her ebebek çalışanının gelişim planında eğitim önemli bir yer tutmaktadır. Her pozisyon için belirlenmiş olan eğitim programının yanı sıra kişinin ihtiyaçlarına göre gereken eğitimler belirlenerek İnsan Kaynakları departmanı tarafından karşılanmaktadır. Ürün bilgisi ve teknik eğitimler periyodik olarak tekrar edilmektedir.

İşe alım

ebebek işe alım sürecinde kariyer siteleri ve insan kaynakları danışmanlık firmaları ile çalışılmaktadır. İşe alımlarda doğru işe doğru aday politikası ile hareket edilmekte, aday özgeçmişleri taranarak öncelikle mevcut pozisyona en uygun bulunan adaylar görüşmelere davet edilmektedir.

Mülakatlar sırasıyla İnsan Kaynakları yetkilisi ve ilgili pozisyonun yöneticisi tarafından gerçekleştirilmektedir. Pozisyona bağlı olarak ikinci görüşme, ilgili departman direktörü veya İnsan Kaynakları Müdürü ile gerçekleştirilmektedir.

Değerlendirmeler sonrasında referans kontrolleri yapılmakta ve ardından en uygun adaya iş teklifi yapılarak işe alım süreci sonlandırılmaktadır. İş teklifi yapılmayan adaylara durumları ile ilgili bilgi verilmekte ve bu adayların özgeçmişleri daha sonra değerlendirilmek üzere aday veri tabanına alınmaktadır.

Açık Pozisyonlar;

PozisyonLokasyonBaşvuru Linki
Açık Ocak MühendisiErzurum (İspir)Başvur
İSG Eğitim ve Dokümantasyon UzmanıSivasBaşvur
İş Sağlığı ve Güvenliği MühendisiSivas (Divriği)Başvur
Satınalma YöneticisiAnkaraBaşvur
Tesis MühendisiSivas (Kangal)Başvur
İşyeri HekimiManisa (Soma)Başvur
Laboratuvar TeknisyeniAnkaraBaşvur
Sosyal Etki YöneticisiAnkara (Çankaya)Başvur
Yeraltı Vardiya MühendisiManisa (Soma)Başvur

About the author

admin

7 Comments

Click here to post a comment

  • engelliyin işkura kayıtlı yürümede konuşmamda bir engelim yok 8 yıl bir hastanade ilaç taşıma ve temizlik görevleri yaptım yok sizinle çalışmak isterim teşekkurler.

  • 5.5 yıl bakkal çalıştırdım temizlikte ve fabrikada çalıştım.İşkura kayıtlıyım Hollandaca dilim var ve bilgisayar kursuna gidiyorum.
    Lise mezunuyum.SİZİNLE ÇALIŞMAK İSTİYORUM mümkünse eğer…

  • 2 yıllık halkla ilişkiler ve 2 yıllık işletme mezunuyum bilgisayar kullanabiliyorum Aydın da yaşıyorum
    Sizinle çalışmak isterim