Eczacıbaşı Holding iş Başvurusu ve İş İlanları

Eczacıbaşı Holding İş Başvuru Formu

Eczacıbaşı Holding İş Başvurusu yaparak Eczacıbaşı Holding’in ailesine katılabilirsiniz. Aynı zamanda Eczacıbaşı Holding iş ilanlarına bakabilir dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.
Değerlerimiz

Eczacıbaşı, çağdaş, kaliteli ve sağlıklı yaşamın öncüsüdür.

Biz Eczacıbaşılılar,

  • Onurumuzu ve kendimize olan saygımızı herşeyin üstünde tutarız. İş ahlakının ilkeleri, iş yaşamımızın temelini oluşturur.
  • Yönetim anlayışımız “insana saygı”ya dayanır. Hepimizin kendimizi etkileyen her konuda söz söyleme ve bilgi edinme hakkına sahip olduğuna inanırız.
  • Kişisel yeteneklerimizin en üst sınırına kadar kendimizi geliştirmeyi hem hakkımız hem de görevimiz olarak görürüz.
  • Kaliteyi bir yaşam biçimi olarak benimseriz. Yaptığımız her işte, ürettiğimiz her üründe ve sunduğumuz her hizmette en üst kalite düzeyini hedef alırız. Müşteri, kalite anlayışımızın odak noktasıdır.
  • Dünyaya ve değişime açık, öncü girişimcilik ruhunu içimizde taşırız. Tüm uğraş alanlarımızda yenilikler getirmek köklü geleneğimizdir.
  • Topluma ve çevreye olan saygımızın bir sonucu olarak, kuruluşumuzun, toplumsal yaşamın her alanında hizmet verme geleneğini sürdürürüz. Kuruluşumuzun kültüre ve sanata, eğitime, bilime ve spora yaptığı katkıların gururunu paylaşırız.
  • Katılımcı yönetimin bize getirdiği sorumluluğun, tüm gücümüzle kuruluşumuzun amaç ve hedefleri doğrultusunda çalışmak olduğuna inanırız. Çalışma düzenimizin kurallarına özenle uymaya birbirimize olan saygının gereği olarak bakarız.

İşe Alım

Seçme ve yerleştirme sisteminin temel amacı; Topluluğa eğitim düzeyi yüksek, yeniliğe ve değişime açık, girişimcilik yeteneğine sahip, dinamik, kendisini ve işini geliştirme potansiyeli olan, çalışan yetiştiren, takım çalışması yapabilen, Topluluk değerlerini benimseyip sahip çıkacak kişileri kazandırmaktır.
Seçme ve yerleştirmede ana ilke, hiçbir ayrım yapmadan ve ayrıcalık tanımadan işin gerektirdiği yetkinliklere (bilgi, beceri, davranış) sahip ve Topluluk değerlerini benimseyip yaşatacak kişilere eşit fırsat vermektir.
Eczacıbaşı Topluluğu’nda işe alım sürecindeki uygulamaların istisnasız tüm kuruluşlarda aynı standartlar içinde gerçekleştirilmesi esastır.
Aday seçiminin objektif olabilmesi için geçerliği ve güvenirliği kanıtlanmış, bilimsel temelleri olan seçim araçları kullanılır. Araçların doğru seçimi, doğru uygulanması ve verilerin doğru yorumlanması işe alım sürecinin standart olabilmesinde önemli kriterlerdir.
Buradan iş başvurusu yapabilirsiniz.

PozisyonLokasyonBaşvuru Linki
Ürün Müdürü İstanbul Avr İstanbul Asya Hızlı Başvur
Üretim Sorumlu Uzmanı Eskişehir Hızlı Başvur
Satın Alma Uzmanı – Hammadde İstanbul Avr İstanbul Asya Hızlı Başvur
Satın Alma Uzmanı – Fason İstanbul Avr İstanbul Asya Hızlı Başvur
AR-GE Müdürü – Kozmetik İstanbul Avr İstanbul Asya Hızlı Başvur
Müşteri Hizmetleri Sorumlusu – Uluslararası İstanbul Avr İstanbul Asya Hızlı Başvur
Kts Stajyeri- İnsan Kaynakları Eskişehir Hızlı Başvur
Ürün Geliştirme Mühendisi(Armatür) Eskişehir Hızlı Başvur
Kurumsal Sigortalar Uzmanı İstanbul Beşiktaş Hızlı Başvur
Kts Proje Stajyeri – İnsan Kaynakları İstanbul Avr Hızlı Başvur
Kurumsal İletişim Sorumlu Uzmanı İstanbul Beşiktaş Hızlı Başvur

6 yorum

  1. 1977 samsun doğumluyum 18 yılık kaynak ustasıyım 6 yılda inşaat elektiriğinde çalıştım bundan sonraki işcilik hayatımı sizin gibi köklü bir firmayla geçirmak isterim tel 0532 726 78 77 x0541 202 94 08

  2. MERHABA,İZMİRDE İKAMET ETMEKTEYİM 17 YILLIK BİR İŞ TECRÜBESİYLE BİRLİKTE;YENİLİKLERE,DEĞİŞİME AÇIK BİR KİŞİLİĞİM VAR.AYRICA İKNA KABİLİYETİM YÜKSEK OLDUĞUNDAN SATIŞ KONUSUNDA VEYA OFİS İÇİNDE YAPABİLECEĞİME İNANDIĞIM BİR PERFORMANS GÖSTEREBİLİRİM.DIŞ GÖRÜNÜME ÖZEN GÖSTERİRİM.ŞU ANDA LİSANS DÜZEYİNDE İŞLETME YÖNETMENLİĞİ BÖLÜMÜNÜ OKUMAKTAYIM ORTA DERECEDE İNGİLİZCE DİL EĞİTİMİM BULUNMAKTADIR.(ÖZEL KURS EĞİTİMİ)ŞU ANDA AYRICA,BİLGİSAYAR KURS EĞİTİMİ ALMAKTAYIM.KÖKLÜ VE KURUMSAL BİR FİRMA OLARAK BÜNYENİZDE ÇALIŞABİLMEYİ ÇOK İSTERİM SAYGILARIMLA…

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*