Edessa Hastanesi İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2022

ozel-edessa-hastanesi

Edessa Hastanesi İş Başvuru Formu

Edessa Hastanesi İş Başvurusu yaparak Edessa Hastanesi’nin ailesine katılabilirsiniz. Aynı zamanda Edessa Hastanesi iş ilanlarına bakabilir dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Özel Edessa Hastanesi

Özel Edessa Hastanesi 2004 yılında “Edessa Tıo Merkezi” olarak kuruldu. O günden bu yana gerek kadrosunu gerekse fiziki altyapısını sürekli olarak geliştiren Edessa Tıp Merkezi, Kasım 2011’den itibaren son teknoloji ile donatılmış yeni binasında “Özel Edessa Hastanesi” olarak hizmet vermeye başladı.

Vizyonumuz
Tıbbi hizmetlerdeki mükemmeliyet düzeyini geliştirmek,Hasta memnuniyeti yaratmadaki kararlılığı, üstün nitelikli Sağlık ekibi oluşturmayı,Çağdaş altyapısı ve öncü uygulamaları Desteklemeyi,Türkiye’ye model Sağlık Tesisi oluşturmayı ve dünyada referans gösterilen akademik sağlık kurumlarından biri olmayı,hedeflemektedir.
Misyonumuz
Şanlıurfa’da ve Bölgemizde yaşam kalitesini yükseltmek ve tıbbın gelişimine katkı sağlamak üzere sağlığa uzanan dost eli;
Hizmet Kalite Standartları rehberliğinde Koruyucu ve iyileştirici sağlık hizmetlerini, tıbbın ulaştığı en üst düzeyde,Tümleşik ve multidisipliner bir yapı içinde, uygun ekonomik koşullarda bölge halkına sunmak, Sağlık Hizmetleri alanındaki akademik çalışmalara ve bilimsel araştırmalara olanak sağlayarak Hekimlerimize ve Diğer Sağlık Çalışanlarımıza, sağlıkla ilgili her konuda yeni bilgi ve uygulamaların geliştirilmesini desteklemek, kendilerini mesleklerine adamış, nitelikli, insana ve topluma değer veren hekimler ve sağlık uzmanları ile halkımıza hizmet vermek.
İletişim için tıklayın.

11 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.