Emay İnşaat İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2022

emay-insaat-is-basvurusu

Emay İnşaat İş Başvuru Formu

Emay İnşaat İş Başvurusu yaparak Emay İnşaat’nin ailesine katılabilirsiniz. Aynı zamanda Emay İnşaat iş ilanlarına bakabilir dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Emay İnşaat, 1995 yılında Ankara’da kurulmuştur. Mühendislik kökenli ortaklık yapısı firmanın daima yeniliklere ve gelişmeye açık, cesur ve atak bir gelişme politikası izlemesini sağlamıştır.

Şirket, 1996 yılında İstanbul Büyükşehir Belediyesi tarafından ihale edilen konut ihalelerini kazanmasıyla birlikte İstanbul merkezli projelere katılarak taahhüt sektöründe yerini almıştır. Daha sonra SSK, Oyak, Bayındırlık Bakanlığı, Milli Eğitim Bakanlığı gibi kurumların okul, hastane gibi önemli projelerini tamamlamıştır.

2000 yılından sonra Büyükşehir Belediyesi ve TOKİ tarafından ihale edilen, tünel kalıp sistemiyle gerçekleştirilen toplu konut projelerine katılmaya başlamıştır.

Markalı konut projelerinde de yüksek satış rakamları ve yüksek proje primleri ile dikkatleri üzerine toplayan Emay İnşaat, günümüze kadar Kentplus Ataşehir, Kentplus Mimarsinan, Kentplus Kartal projelerini hayata geçirmiş, başarıyla tamamlamış ve binlerce insan Plus konseptli evlerinde yaşamaya başlamışlardır.

Bu projelerinin yanında Emay İnşaat, konut projelerini geliştirmeye devam etmiş, 2010 yılı içinde Kentplus Centrium Park ve Tower, KentPlus Newport, 2011 yılında da Brandium Ataşehir ve 2013 yılında da KentPlus Kadıköy projesine başlamıştır. KentPlus Centrium, Newport ve Brandium Ataşehir projeleri 2013 yılında tamamlanmış ve bu projelerde de yaşam başlamıştır.

Açık Pozisyonlar

Pozisyon                                 Şehir
Kontrol Mühendisi                   Kayseri
Hakediş ve Kesin Hesap Mühendisi Kayseri
Laborant                                   Kayseri
Harita Mühendisi                    Kayseri
İnşaat Mühendisi                    İstanbul
Maden Mühendisi                   İstanbul
İnşaat Teknikeri                     İstanbul
İnşaat Mühendisi                    Balıkesir, Bursa…

Başvurmak için tıklayın.

2 yorum

  1. Maden Mühendisiyim, 20 yıl doğalgaz alt yapı ve yatay sondaj işleri yaptım.

    Yaşım 55 c sınıfı isg belgesini 2014 de aldım ama hiç kullanmadım.
    Bu özelliklerde kendime pozısyonda iş arıyorum.

    İstanbul anadolu yakasında ikamet edıyorum
    CV mı buraya ekleme imkanım olmadığı için yollayamıyorum.

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.