Endemol İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2022

Endemol-is-basvurusu

Endemol İş Başvuru Formu

Endemol İş Başvurusu yaparak Endemol’nin ailesine katılabilirsiniz. Aynı zamanda Endemol iş ilanlarına bakabilir dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Eğlence sektöründe dünya lideri olan Endemol firması, 30 yıllık televizyonculuk ve yapımcılık tecrübesine sahip iki ortak tarafından 1994 yılında kurulmuş, game show’dan quiz show’a, eğlenceden reality’e kadar dünyanın en geniş Televizyon Format Program kataloğuna sahip firmadır.

Tüm dünyada Amerika, İngiltere, İspanya, İtalya, Fransa, Hollanda, Avustralya, Hindistan, Orta Doğu gibi ülkeler başta olmak üzere toplam 31 ülkede şirketi bulunan firma, televizyonculuk alanında reality format programlarında çığır açan Big Brother isimli programın da yaratıcısıdır.

Kataloğunda 3.000’den fazla format programı yer alan Endemol, her yıl 200 farklı ülkede 500 farklı yapımla 20.000 saate yakın program yapımını üstlenmektir. Televizyon programcılığını sadece televizyon platformunda bırakmayan ve telekomünikasyonun her türlü araçlarını kullanan ve her zaman ilklere imza atan Endemol firması interaktif platformda ve uygulamalarda da çok önemli bir yere sahiptir.

Tüm dünyada yeni trendler yaratmada öncü olan firmanın programlarını Türk izleyicileri de son yıllarda ekranlarda yayınlanmakta olan Film Gibi, Yarınlar Umut Olsun, Yoksa Rüya mı, Hayatımın Fırsatı, Akademi Türkiye, Wipeout, Fear Factor, Canlı Para, Benzemez Kimse Sana, Var Mısın Yok Musun isimli programlarla tanımaktadırlar.

İletişim için tıklayın.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.