Ferroli İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2022

ferroli

Ferroli İş Başvuru Formu

Ferroli İş Başvurusu yaparak Ferroli ‘nin ailesine katılabilirsiniz. Aynı zamanda Ferroli iş ilanlarına bakabilir dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Endüstriyel ürünlerden ev kullanımına yönelik ürünlere, ısıtma ve havalandırmadan hidromasaja kadar geniş bir yelpazede üretim yapan Ferroli Grubu, İtalya’daki fabrikalarının yanı sıra Fransa, İspanya, Almanya, Polonya ve Çin’de geniş çaplı üretim tesislerine sahiptir. Grubun halihazırda farklı ülkelerde yer alan 12 adet üretim ve 19 adet satış firması bulunmakta ve tüm dünyaya ihracat yapmaktadır.

Yaratıcılık, kalite ve rekabet kabiliyeti Ferroli’nin dünya pazarında yönlendirici bir güç olarak kalmasını sağlamaktadır. Ferroli grup odaklı, esnek, etkin organizasyonel ve üretim yatırımlarıyla liderliğini korumakta ve genişleme politikasını güçlendirmektedir. Aktif olduğu pazarların sürekli ve dikkatli takibinin yanı sıra ürün ve sistemlerin sürekli geliştirilmesi Ferroli Grup’un artan başarısını garantilemektedir. Sürekli Ar-Ge yatırımı gerçekleştirerek dünya patentli ürünlere sahip nadir şirketlerden biri olma özelliğini korumaktadır. Tam otomasyona sahip üretim süreçleri sayesinde sürekli en yüksek kaliteyi standardize edilmektedir.

İş başvuru formu için tıklayın.

1 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.