Fibabanka İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2024

Fibabanka İş Başvurusu

Fibabanka Hakkında

Türkiye finans sektörüne Fiba Grubu bünyesinde 27 Aralık 2010 tarihinde katılan Fibabanka “Anlarız hızla, çözeriz hızla” yaklaşımı ve müşterilerinin ayağına giden banka anlayışıyla hizmet vermektedir.

Müşterilerinin sesini devamlı dinleyerek, dijital teknolojilere yaptığı yatırımlarla, tüm süreçlerini müşteri merkezli tasarlayan Fibabanka, kurduğu iş ortaklıklarıyla müşteri tabanını her geçen gün hızla genişletmektedir. Hızlı ve kolay bankacılık çözümlerini Fibabanka Mobil ve İnternet Bankacılığı kanalları, 444 88 88 Telefon Bankacılığı, fibabanka.com.tr ve şubeleri aracılığıyla ulaştıran Fibabanka, her geçen gün geliştirdiği farklı sektörlerdeki iş ortaklıkları ile de birçok noktada finansal çözümler sunmaktadır.

Sosyal haklar

Çalışanlarımızın sağlığı SGK güvencesi yanında özel sağlık sigortasıyla teminat altına alınır. Özel sağlık sigortamız hem çalışanlarımızı hem de prosedür kapsamında herhangi bir ek ödeme alınmaksızın çalışanlarımızın eş ve çocuklarını kapsamaktadır.

Çalışanlarımız, primleri Bankamız tarafından karşılanan Grup Hayat Sigortası’ndan yararlanma hakkına sahiptir.
Genel Müdürlük çalışanlarımız bina içindeki kafeteryada yemek yemektedirler. Şubelerimiz için ise yemek fişi uygulaması geçerlidir.

Fibabank İnsan Kaynakları olarak, İK uygulamalarımızı gerçekleştirirken bünyemizde bulunan tüm çalışanlarımızla birlikte nitelikli hizmet anlayışı sunmayı, akılcı çözümler üretmeyi önceliklen diriyor performans ve verimliliği ön planda tutmayı hedefliyoruz.

Performans Sistemi

Tüm çalışanlarımız, Bankamızın performans sistemine tabidir. Hedeflerin, sonuçların ve kişisel yetkinliklerin objektif olarak değerlendirildiği bu uygulama senede 1 kere yapılmaktadır.

İzin Uygulamalarımız

Çalışanlarımız için önemli olan günler bizim için de her zaman önemli. Bu yüzden Fibabanka’da çalışanlar kendi doğum günlerinde, 0-6 yaş arasındaki çocuklarının doğum günlerinde, birinci dereceden yakınları rahatsızlandıklarında ve gönüllülük projelerinde izinli olurlar.

Hoş Geldin İzni

Tüm Fibabanka lılar işe girişlerinin ilk yılında da izinli!
Kuralı koyanların bankası Fibabanka’da yeni izin uygulamamız ile ailemize yeni katılan çalışma arkadaşlarımızın işe giriş yaptıkları yıl içinde kullanabilecekleri İdari İzin uygulamamız bulunmaktadır. İşe girdikten 1 yıl sonra hak edilen yıllık izinlerden bağımsız olan bu idari izin ile, yılın ilk yarısında işe başlayan arkadaşlarımız 5 gün, sonrasında işe başlayan arkadaşlarımız ise maksimum 3 gün idari izinden faydalanabilir.

Serbest Kıyafet Uygulaması

Bankamızda daha rahat bir iş ortamı oluşturulması amacıyla serbest kıyafet uygulaması geçerlidir.

Açık Pozisyonlara Başvurmak İçin Lütfen TIKLAYINIZ.

4 yorum

  1. merhabalar ben izmır buca da oturuyorum.5 yıl şekerbanta carı hesaplarda calıstım.tecrubelıyım.kendıme guvenıyorum ve sızınle calısmak ıstıyorum tesekkurler 05074648252

  2. Slm ankarada ikamet ediyorum kamu kurumlarında ve bankalarda aktif olarak çalıştım şubem kapandı işsiz kaldım
    Temizlik görevlisi veya güvenlik görevlisi olarak sizinle çalışmaktan onur duyarım
    Cv atabilirim

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*