Ford Otosan İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2022

Ford Otosan İş Başvuru Formu

1959 senesinde kurulan Türk Otomotiv şirketi olan Ford Otosan 1966 ile 1984 arasında Anadol marka araçları imal etmiştir.  İlerleyen senelerde ise Escort, Transit, Connect, Courier ve Taunus modellerini üretmiştir. Genel merkezi İstanbul’un Sancaktepe mevkiinde bulunmaktadır.

Bünyesinde çok sayıda birim vardır. Bunlara Kocaeli-Gölcük, Yeniköy ve Eskişehir İnönü fabrikaları dahildir. Binlerce çalışanı ile her geçen gün büyümesini sürdürmektedir. 2015 ile beraber senelik 415 bin ticari araç, 140 bin aktarması ünitesi, 80 bin motor üretimi ile geniş bir yapıya kavuşmuştur. Hisselerinin bir kısmı halka açık şekilde sunulmaktadır.

Ford Otosan İş Başvuru Formu

İstihdamda fırsat eşitliği sunan Ford Otosan çalışma koşullarında insan odaklı yaklaşımlara sahiptir. İş ilanları firmanın gereksinimleri ve geleceğe yönelik planları kapsamında, senenin farklı dönemlerinde gerçekleştirilmektedir.

Firma duyuruları yayınlamak için Kariyer.net, Linkedin gibi online platformlardan yararlanmaktadır. Dolayısıyla adaylar da gerek iş ilanlarını gerekse başvuruları adreslerden yapabilir. Linkedin içinde hala aktif ilanlar mevcut olup, adaylar nitelikler dahil tüm bilgileri kaynaktan alabilir ve başvuru gerçekleştirebilir.

Ford Otosan İş İlanları

Ford Otosan Linkedin haricinde Kariyer.net üzerinden de iş ilanları yayınlamaktadır. Bunun için sadece platforma kaydolmanız gerekir. Ardından özgeçmişinizi güncelledikten sonra gerekli işlemler kısa sürede yapılabilir.

Online başvurular ön aşama niteliği taşımakta olup, insan kaynakları yetkilileri aralarında bir inceleme, değerlendirme yapmaktadır. Ardından uygun kişiler mülakat için çağrılmaktadır. Sonraki aşamaları tamamlayanlara iş çağrısı gerçekleştirilir.

Açık Pozisyonlar

NoPozisyonlarLokasyon
1Avis&Budget Bursa- Operasyon DanışmanıBursa
2Otokoç Otomotiv-Saha Satın Alma Uzmanı- 2.El AraçAnkara
Antalya
Bursa
İstanbul (Avr.)
İstanbul (Asya)
3Otokoç Adana Fiat- Muhasebe MüdürüAdana
4Budget Manisa- Satış DanışmanıManisa
5Otokoç Otomotiv- Muhasebe Uzmanıİstanbul (Avr.)
İstanbul (Asya)
6Otokoç Otomotiv- Saha Satış Uzmanı-2. El / Toptanİstanbul (Asya)
7Otokoç Otomotiv- Omni Channel Performans Uzmanıİstanbul (Avr.)
İstanbul (Asya)
8Perakende Raporlama ve Operasyon Uzmanı- 2. Elİstanbul (Avr.)
İstanbul (Asya)
9Otokoç Eskişehir Fiat- Garanti DanışmanıEskişehir
10Otokoç Otomotiv- Dijital Platformlar Uzmanıİstanbul (Avr.)
İstanbul (Asya)
11Avis&Budget Konya- Satış DanışmanıKonya

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*