Gap İnşaat Mühendisi Alımı İlanı Irak 2022

GAP İNŞAAT IRAK OFİSİNDE ÇALIŞMAK ÜZERE 2 MÜHENDİS ALIMI YAPACAK!

Gap İnşaat: Çalık Holding’e bağlı ve inşaat sektöründe faaliyet gösteren şirketir.

Aktif olarak Türkmenistan’da faaliyet gösteren şirket, Türkmenistan Turizm Bakanlığı’nın binasını, Türkmenistan Gıda Bakanlığı’nın binasını, Türkmenistan Sağlık Bakanlığı’nın binası ve Türkmenistan Bakanlar Kurulu konutu gibi projeleri gerçekleştirmiştir. Birçok ticaret ve kültür merkezinin inşaatını tamamlamıştır. Şirketin 2007 yılı toplam cirosu 171 milyon ABD doları olarak gerçekleşmiş olup Çalık Holding’in konsolide sonuçları içerisindeki payı ise %14’tür.

Şirketin, Fener Balat Dönüşüm Projesi, Tarlabaşı Dönüşüm Projesi, Metropol İstanbul ve Şehrizar Konakları gibi projeleri vardır. Türkiye başta olmak üzere Türkmenistan, Irak, Katar ve Suudi Arabistan ülkelerinde faaliyet göstermektedir.

Firma Irak ta devam eden inşaat yatırım  işlerinde ofiste görevlendirmek amacı ile 2 mühendis alımı yapacak .

Eğitim: Lisans

Tecrübe en az

Yaş Aralığı:

Askerlikle ilişiği bulunmayan

Aranan Kriterler:

İnşaat Mühendisliği Bölümlerinde Üniversite Derecesi, Alanında 4-6 yıllık deneyime sahip, İngilizce’de mükemmel yazılı ve sözlü hakimiyet, Microsoft (MS) Office Suite konusunda yeterliliğe sahip olmalı, Primavera P6, Autocad ile kapsamlı deneyimli olmalıdır.

BAŞVURU İÇİN TIKLAYINIZ.

 

1 yorum

  1. Saygılar uzun yıllardır hazır beton sektöründe çalışıyorum.yurt dışı ve yurt içi şantiyelerde görev yaptım.beton santral ve lab teknisyeni olarak görev yaptım sizlerle çalışmak isterim saygılar 05443208700

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.