Garanti Leasing İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2022

garanti-leasing

Garanti Leasing İş Başvuru Formu

Garanti Leasing İş Başvurusu yaparak Garanti Leasing’nin ailesine katılabilirsiniz. Aynı zamanda Garanti Leasing iş ilanlarına bakabilir dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Sektörünün lider şirketlerinden Garanti Leasing, kurulduğu 1990 yılından bu yana müşterilerine leasing çözümleri sunmaktadır.

Garanti Leasing, geniş bir tabana yayılan kurumsal ve ticari müşteriler ile küçük ve orta boy işletmelerin leasing işlemlerini gerçekleştirmektedir.

“İlk akla gelen global leasing şirketi olmak…” vizyonu doğrultusunda  çok uluslu leasing şirketleri ile stratejik ortaklıklar yapan Garanti Leasing, Türkiye’den yurtdışına açılan ilk Türk leasing şirketi olmayı hedeflemektedir.

Garanti Leasing’in misyonu, “Müşteri odaklı hizmet anlayışı ve uzman ekiple; kuruma, müşterilere ve sektöre katma değer yaratmaktır.”

Aranan Genel Özellikler

  • 4 yıllık üniversite mezunu
  • İyi derecede İngilizce bilen
  • MS Office uygulamalarına hakim
  • Askerlik görevini tamamlamış (erkek adaylar için)
  • Yoğun iş temposuna ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek
  • Analitik ve hızlı düşünen, inisiyatif alan ve rakamlarla uğraşmayı seven

Ücretlendirme ve Prim Sistemi

Garanti Leasing’de ücretlendirme temel olarak performansa dayalıdır. Adil bir prim ve paylaşım sistemi ve “Finansal Performans Aracı” olan EVA, 1 Temmuz 2005 tarihinde uygulamaya girmiştir.

Ücret artışları; çalışanların şirket hedeflerine katkıları, kendilerini geliştirme çabaları, görevleri, sektör ortalamaları ve enflasyon oranı dikkate alınarak yapılır. Ücretlendirme paketi; maaş, yemek ve diğer yan ödemelerden oluşur. Ayrıca diğer illerde görev ya da eğitim amaçlı seyahat yaparken, ulaşım, konaklama ve yemek giderleri için harcırah ödenir.

Buradan başvuruda bulunabilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.