Genpower Jeneratör İş Başvurusu ve İş İlanları 2023

Genpower Jeneratör İş Başvurusu

Genpower Jeneratör, enerji üretim ve dağıtımı alanında hizmet veren bir şirket. Şirket, 1990 yılında kurulmuş ve Türkiye’de birçok farklı sektörde faaliyet gösteriyor. Özellikle, inşaat, turizm, madencilik, tarım ve gıda gibi sektörlerde önemli bir rol oynuyor.

Genpower Jeneratör, çeşitli ölçeklerde güç üretebilen jeneratörler üretiyor. Bu jeneratörler, benzin, dizel ve LPG gibi farklı yakıt türlerini kullanabiliyor ve kurulu güçleri 10 kVA ile 2.000 kVA arasında değişebiliyor. Ayrıca, şirket, jeneratörlerin yanı sıra, transformatörler, kablo ve dağıtım panoları gibi diğer enerji üretim ve dağıtım ürünleri de satıyor.

Genpower Jeneratör, müşterilerine en iyi kaliteyi sağlamak için sürekli olarak yenilikçi çözümler üretiyor ve bu çözümleri global pazarlara ulaştırıyor. Şirket, ayrıca, müşterilerine teknik destek ve servis hizmetleri de sağlıyor. Genpower Jeneratör, Türkiye’de yerleşik bir şirket olmasına rağmen, dünya çapında birçok müşteriye hizmet veriyor.

Personel Seçimi ve İşe Alım süreci

Doğru takımı kurabilmek için seçimimizi firma değerlerimize sahip, vizyonumuza uygun ve misyonumuza sadık takım arkadaşlarından yana kullanıyoruz.

Firmamızda işe alım süreci; başvuru, değerlendirme, mülakat ve seçim aşamalarından oluşur. İş başvuru süreci, adayın Internet üzerinden bize ilettiği CV’nin elimize geçmesiyle başlar. Adaylar, duyurduğumuz boş pozisyonların yanı sıra, ileride oluşacak pozisyonlarda değerlendirilmek üzere ‘Genel Başvuru’ da yapabilirler. Yapılan başvurularda belirtilen bilgiler, boş pozisyonlarımızla eşleştirilir. Bu değerlendirme sonucunda, temasa geçilen aday, iş görüşmesine davet edilir. Bu davetle gerçekleşen yüz yüze görüşmelerin amacı; adayın teknik ve kültürel açıdan gerekli pozisyona uygun olup olmadığını değerlendirmek ve adayın firmamız hakkında daha detaylı bilgi sahibi olmasını sağlamaktır. Tüm bu aşamalar sonucunda, pozisyona uygun en yetkin birey işe alınır.

Genel iş başvuru formu için Tıklayınız.

4 yorum

  1. Merhabalar Önlisans İlahiyat mezunuyum. Liseyide Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Bilişim Teknolojileri Alanından mezunum. Tehlikeli ve Çok Tehlikeli İşlerde Pano Montörlüğü Sertifikam var.Teşekkürler

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*