Habertürk İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2022

habertürk

Habertürk İş Başvuru Formu

Habertürk İş Başvurusu yaparak Habertürk’nin ailesine katılabilirsiniz. Aynı zamanda Habertürk iş ilanlarına bakabilir dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Haberturk heatset baskı kağıdı kullanarak dergi kalitesinde baskı yapan Türkiye’deki ilk gazetedir. Ayrıca, Ciner Format olarak adlandırılan farklı boyutuyla piyasaya yeni bir soluk getirmiştir.
Yayınladığı haberlerin tarafsızlığı ve bağımsızlığı ile kısa sürede kendisini kanıtlamış ve Türk halkının büyük beğenisini kazanmıştır; Türkiye’nin en çok satan 3. gazetesi konumuna gelmiştir.

Çizgisi ve kalitesi ile farklılık yaratan, teknolojisi ile dünyada ve Türkiye’de son yıllarda yaşanan değişime ayak uyduran Gazete Habertürk; görsel açıdan yepyeni, insan haklarına saygılı ve aynı zamanda en özgür, en taze gazete.

Ciner Grubu, Gazete Haberturk ile Türkiye’deki gazete anlayışını değiştirmeyi hedefledi ve kağıt kalitesinden, gazetenin baskı boyutuna, içeriğinden gazete sayısına kadar her konuda bunu başardı.

Gazete Haberturk Taksim’deki Ciner Medya İş Merkezi’nde faaliyet göstermektedir.

Açık pozisyonlar

Pozisyon                                Şehir
Kıdemli Yazılım Mühendisi   İstanbul(Avr.)
Linux Sistem Yöneticisi         İstanbul
SAP ABAP Yazılımcısı            İstanbul(Avr.)
Elektrik Teknisyeni                İstanbul(Avr.)
Web Arayüz Geliştirici           İstanbul(Avr.)

İş başvuru formu için tıklayın.

2 yorum

  1. Selamun Aleykum … Niğde ‘ de Radyo Televizyon Teknolojisi bölümü son sınıf öğrencisiyim . Kamera , fotoğraf , kurgu v.b alanlarda işyeri bünyenizde staj yapıp , daimi elemanınız olarak kalmak istiyorum . İrtibat Numaram : 0531 350 36 55

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*