Hacı Bayram Veli Üniversitesi Lise Mezunu İşçi Alımı İş Başvuru Formu ve İş İlanı

2020 yılı için Ankara Hacı Bayram Veli Üniversitesi en az lise mezunu daimi işçi (güvenlik görevlisi ve temizlik görevlisi) alımı yapacağını duyurdu. İlan detayları ve başvuru linkini yazımızda bulabilirsiniz.

Ankara Hacı Bayram Veli Üniversitesi, 1934 yılına dayanan köklü bir geleneği yenilikçi fikirlerle, nitelikli akademisyenleri başarılı öğrencilerle, sosyal bilimlerdeki kuramsal bilgiyi pratikle buluşturmaktadır. Devraldığı köklü mirasla 2018 yılında kurulan Üniversitemiz, sosyal bilimler ve sanat alanında sahip olduğu konumu koruma ve daima bir adım ileri taşıma arzusundadır. Ankara Hacı Bayram Veli Üniversitesi, bünyesinde barındırdığı 9 Fakülte, 3 Yüksekokul, 3 Meslek Yüksekokul, 1 Konservatuar, 1 Enstitü ve 23 Araştırma Merkezi ile eğitim öğretim faaliyetlerini sürdürmektedir.

Aranan Özellikler

  • Kılavuzda belirtilen nitelikler ve 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 48. maddesinin “Genel Şartlar” başlıklı (A) bendinin (1), (4), (5), (6) ve (7) numaralı alt bentlerinde belirtilen koşulları taşıyor olmak.
  • Son başvuru tarihi itibariyle 18 yaşını tamamlamış olmak.
  • Herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan emeklilik, yaşlılık veya malullük aylığı almıyor olmak.
  • Engelli kontenjanından ayrılan kadroya başvuracaklar için “Engelli Sağlık Kurulu Raporu” ile en az %40 engeli olduğunu belgelendirmek.
  • Eski Hükümlü / TMY kontenjanından ayrılan kadroya başvuracaklar için “Kamu Kurum ve Kuruluşlarına Eski Hükümlü veya Terörle Mücadelede Malul Sayılmayacak Şekilde Yaralananların İşçi Olarak Alınmasında Uygulanacak Usul ve Esaslar Hakkında Yönetmeliğin 4. maddesinin (a) ve (ğ) bendi kapsamında durumlarını belgelendirmek.
  • Ankara İl sınırları içerisinde ikamet ediyor olmak.

İlana başvurmak için tıklayınız.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.