Hedef Alliance İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2022

hedef-alliance

Hedef Alliance İş Başvuru Formu

Hedef Alliance İş Başvurusu yaparak Hedef Alliance ‘nin ailesine katılabilirsiniz. Aynı zamanda Hedef Alliance iş ilanlarına bakabilir dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Seçme ve Yerleştirme

Hedef Alliance Holding seçme ve yerleştirme uygulamalarının amacı, Grubun gelecekte de kalıcılığını sağlayacak ve başarısını sürdürecek nitelikteki kişileri bünyemize kazandırmaktır. Bu amaca hizmet etmek üzere çalışanlarımızı, kurumun değerlerini ve işin yetkinliklerini tam olarak karşılayacak adaylar arasından seçeriz ve süreçlerimizi doğru adayları doğru pozisyonlara yerleştirmek için belirlenmiş, standart yöntemlere göre yürütürüz.

Ücret ve Sosyal Haklar

Hedef Alliance Holding ücret ve sosyal haklar politikası çerçevesinde çalışan ücretleri; iş değerlendirmesi yapılarak pozisyonlar için belirlenen kademelere ve DİE endeksi baz alınarak belirlenen ücret bölgelerine göre değerlendirilme esasına dayanır. Temel olarak bölge ve kademe bazında belirlenen minimum ve maksimum ücret aralığına göre değerlendirilen ücretler için diğer kriterler ise; şirket içi ve pozisyon bazında denge, bireysel performans sonuçları, ücret araştırmaları ve ekonomik göstergelerdir.

İş başvuru formu için tıklayın.

2 yorum

  1. 30,12,2011 tarıhınınde gruptan ayrıldım 16 yıl satışta görev yaptım tekrar satış veya bölge sorumlusu olarak görev yapabilirim. saygılarımla..aydın akdemir İstanbul merkez hedefte..

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*