Alliance Healthcare İş Başvurusu ve İş İlanları 2023

Alliance Healthcar İş Başvurusu

Alliance Healthcare Türkiye
Alliance Healthcare, Türkiye genelindeki 81 dağıtım noktasından, yaklaşık 17.000 müşteriye hizmet vermekte olup, yerel pazardaki 30 yılı aşkın deneyimi ile Türkiye’nin önde gelen ilaç, medikal, sağlık ve güzellik ürünleri dağıtıcısıdır. Şirket, eczacı ve tedarikçiler ile ortaklık prensibi ile çalışarak kendini sağlık sektörünün geliştirilmesine adamıştır. Türkiye çapındaki eczanelere günde birkaç kez yapılan servis ile üst düzeyde sunulan hizmetlerin yanı sıra paydaşlarına Alphega, Skills in Healthcare ve daha birçok katma değerli ticari ve profesyonel destek hizmetleri de sunmaktadır.

Seçme ve Yerleştirme

Alliance Holding seçme ve yerleştirme uygulamalarının amacı, Grubun gelecekte de kalıcılığını sağlayacak ve başarısını sürdürecek nitelikteki kişileri bünyemize kazandırmaktır. Bu amaca hizmet etmek üzere çalışanlarımızı, kurumun değerlerini ve işin yetkinliklerini tam olarak karşılayacak adaylar arasından seçeriz ve süreçlerimizi doğru adayları doğru pozisyonlara yerleştirmek için belirlenmiş, standart yöntemlere göre yürütürüz.

Ücret ve Sosyal Haklar

Alliance Holding ücret ve sosyal haklar politikası çerçevesinde çalışan ücretleri; iş değerlendirmesi yapılarak pozisyonlar için belirlenen kademelere ve DİE endeksi baz alınarak belirlenen ücret bölgelerine göre değerlendirilme esasına dayanır. Temel olarak bölge ve kademe bazında belirlenen minimum ve maksimum ücret aralığına göre değerlendirilen ücretler için diğer kriterler ise; şirket içi ve pozisyon bazında denge, bireysel performans sonuçları, ücret araştırmaları ve ekonomik göstergelerdir.

Açık Pozisyonlar

PozisyonLokasyon
Alvita Stajyeriİstanbul(Avr.)
Bahçelievler
Telefonla Satış Görevlisiİstanbul(Avr.)
Planlama Uzmanıİstanbul(Avr.)
Denetçiİstanbul(Avr.)
Yeni Kanallar Müdürüİstanbul(Avr.)
Denetçiİstanbul(Avr.)
Bahçelievler
Planlama Uzmanıİstanbul(Avr.)
Bahçelievler

2 yorum

  1. 30,12,2011 tarıhınınde gruptan ayrıldım 16 yıl satışta görev yaptım tekrar satış veya bölge sorumlusu olarak görev yapabilirim. saygılarımla..aydın akdemir İstanbul merkez hedefte..

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*