Hidromek İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2024

HİDROMEK HAKKINDA BİLGİ:

Dünyanın tanınmış iş makinesi üreticilerinden  HİDROMEK, 1978 yılında Ankara’da kurulmuştur. Kurucusu Hasan Basri Bozkurt, faaliyetlerine tarım traktörleri için ataşman üretimiyle başlamıştır. Bu girişim, ilerleyen yıllarda bir adım daha ileriye götürülmüş ve Türk mühendisler tarafından tasarlanan ilk iş makinesi üretimi gerçekleştirilmiştir. Ürün gamının genişletilmesiyle büyüyen HİDROMEK’in bünyesinde şu an 2000’e yakın çalışan istihdam edilmektedir. Ayrıca; dördü Ankara’da, biri İzmir’de, biri de Tayland’da olmak üzere altı üretim tesisinde kazıcı yükleyici, hidrolik ekskavatör, lastikli yükleyici, motor greyder ve toprak silindiri üretimi yapmaktadır. Ankara Sanayi Odası I. Organize Sanayi Bölgesinde 1.400 dönümü aşkın sanayi parseli üzerinde inşaatı devam eden HİDROMEK Üretim Üssü’nde, ilk olarak faaliyete geçen komponent fabrikasında ise daha önce ithal ettiği şanzıman, aks, hidrolik redüktör ve hidrolik silindir gibi ana komponentlerin üretimini büyük ölçüde kendi bünyesinde yapmaktadır. 

 Dünyada 6 kıtada 100’ün üzerinde ülkede makineleri çalışan HİDROMEK, yurt dışındaki yetkili bayi yönetimi, satış ve satış sonrası hizmetlerini yürütmek üzere İspanya’da HİDROMEK WEST, Rusya’da HİDROMEK RUS, Tayland’da HİDROMEK HCE ve Japonya’da HİDROMEK JAPAN firmalarını kurarak faaliyete geçirmiştir.

 İş makinesi tasarımı konusunda fark yaratan HİDROMEK, bu başarısını birçok ödülle taçlandırmıştır. HİDROMEK şu an, uluslararası düzeyde prestije sahip, toplam 22 adet tasarım ödülünün sahibidir. 

İş makineleri konusunda tüm dünyaya bilgi tedariki sağlayan ve sektöre referans oluşturan basın kuruluşu KHL Group’un, dünyada iş makineleri üreten en büyük firmaların sıralandığı uluslararası ‘Yellow Table’ listesinde yer alan ilk ve tek Türk makine üreticisi HİDROMEK olmuştur. ‘Yellow Table 2021’ listesinde de yer alan HİDROMEK, listeye 8’inci kez girmiştir. Bunun yanında, HİDROMEK, İMDER (Türkiye İş Makinaları Distribütörleri ve İmalatçıları Birliği) tarafından açıklanan, 2009-2019 yılları arasındaki verilere göre Türkiye’de aralıksız 11 yıl kazıcı yükleyici, 8 yıl hidrolik ekskavatör ve 2 yıl motor greyder satışlarında pazar lideri olmuştur.

İşe Alım Süreci:

İş alım sürecimizde temel hedefimiz ilgili pozisyona ve Hidromek ailesine en uygun adaya ulaşmaktır. Farklı kanallarla ilanlarımıza başvuran adaylarımız bir aday havuzunda toplanır ve başvuruların İnsan Kaynakları Müdürlüğü ve ilgili bölümler tarafından değerlendirilmesinin ardından uygun görülen adaylarımız mülakata davet edilir.

Adaylarımız, pozisyonun niteliğine göre bilgi ve yabancı dil testlerine tabi tutulmakta iş örneklemleri oluşturularak işteki yetkinliği ölçülmeye çalışılmaktadır. Serbest/yarı yapılandırılmış mülakatla değerlendirilen adayımızdan başvurduğu pozisyona yönelik mevcut çalışmaları veya bir çalışma yapması istenebilmektedir.

İşe alım sürecimizde, her pozisyon için aranılan özel nitelikler olduğu gibi tüm pozisyonlarımız için değişmeyen bazı nitelikler mevcuttur.

Tüm bölümlerimiz ve tüm pozisyonlar için değişmeyen temel nitelikler şu şekilde sıralanabilir:

Yapacağı işle ilgili eğitim almış olmak, teorik bilgi sahibi olmak,

Yapacağı işle ilgili uygulamaya yönelik ilgi/bilgi/deneyim sahibi olmak,

Kendini geliştirmeye ve öğrenmeye açık ve bu konuda istekli olmak,

Takım çalışmasına yatkın, iletişim becerileri yönünden başarılı olmak,

Sorumluluğunun ve işinin öneminin farkında olmak,

Saygılı, dürüst ve çalışkan olmak,

Yaşadığı dünyaya duyarlı, toplumsal değerlere saygılı olmak,

Uzun süreli çalışma isteği ve kariyer hedefine sahip olmak.

Tüm çalışanlarımızı çok değerli ve şirketimizin sürekli gelişimine paralel olarak geliştirilmesi gereken en önemli kaynağımız olarak görmekteyiz. Rekabetçi üstünlüğü, çalışanlarımızın yetkinliklerinin geliştirildiği ve refah seviyelerinin artırıldığı güvenli bir çalışma ile sağlayacağımıza inanmaktayız.

“İnsana yapılan yatırım, en yüksek getirili yatırımdır.”

düşüncesiyle yola çıkarak şirketimizde çalışanlarımızın sürekli gelişimini sağlamak amacıyla eğitimler verilmektedir.

AÇIK POZİSYONLAR:

PozisyonLokasyonBaşvuru Linki
Boya OperatörüAnkaraBaşvur
Ürün Kalite MühendisiAnkara Başvur
Garanti MühendisiAnkara Başvur
Depo ve Lojistik SorumlusuAnkara Başvur
Depo ve Lojistik YöneticisiAnkara Başvur
Yurt Dışı Satın Alma UzmanıAnkara (Sincan) Başvur

7 yorum

  1. slm ben mustafa azdırma,fellow ve dişli profil taşlama tezgahı operatörüyum 17 senedir bu işi yapıyorum şu anda boştayım iş arıyorum etimesgut ta oturuyorum sizinle çalışmak istiyorum saygılarımla.

  2. esselamu aleyküm ben Mehmet endüstri meslek lisesi mezunuyum argon kaynağı ve elektrik kaynağı sertifikalarım var gazaltı kaynağındada profesyonel olarak çalışıyorum bünyenizde çalışmaktan memnuniyet duyarım saygılarımla 05437784530

  3. Çelik işinde 20 yıllık tercübem var gazaltı elektrik kaynağı özlü tel kaynağı yapıyorum her şekil posüsyonda kaynak yapıyorum sizinle çalışmak istiyorum saygılar

  4. Çelik işinde 20 yıl tercübem var gazaltı elektrik kaynağı özlü tel yapmaktayım mesleğimi severek işimi yapıyorum yaptığım kaynağı her posüsyonda her şekilde yapıyorum sizinle çalışmak istiyorum bana bu fırsatı vermeniz halinde çok mutlu olacağım saygılarımla tel 0541 969 88 37

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*