Genel İş Başvuru Formu İŞ KUR İLANLARI Kargo& Lojistik

Horoz Lojistik iş Başvurusu ve İş İlanları

Horoz Lojistik İş Başvuru Formu 

Horoj Lojistik 1942 den beri Türkiye’nin önde gelen kargo kuruluşlarından biridir. Sizde eğer Horoz Lojistik firmasında çalışmak istiyorsanız sizler için derlediğimiz yazımızı sonuna kadar okuyun.

1942 yılında kurulan Horoz Lojistik, uluslararası ortaklıkları, istihdamı, yarattığı ekonomi ve sağladığı katma değeriyle lojistik sektörünün liderliğini yapan dev bir şirkettir.

Lojistik sektöründe Türkiye’nin ilk milli kuruluşu olan Horoz bugün, 5 kıtada, 107 ülkede, 600 noktada Entegre Lojistik Çözümler üretebiliyor.

Horoz Holding, ana faaliyet konusu olan lojistik hizmetler alanında iki büyük şirketiyle faaliyet gösteriyor; Horoz Lojistik, Yurtiçi Komple Taşıma, Depolama ve Dağıtım, Uluslararası Karayolu ve Demiryolu Taşımacılığı hizmetleri sunuyor. Horoz Bolloré Logistics ise, Denizyolu-Havayolu Forwarding, Konteyner Dahili Taşımacılık ve Proje Kargo Taşımacılığı alanlarında müşterilerine hizmet veriyor.

Horoz, müşterilerinin ihtiyaç duyduğu tüm lojistik hizmetlerini, müşterisinin beklenti ve ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla entegre bir şekilde sunarak, sınırsız özel çözümler üretebiliyor.

Sektörün yerli sermayeli en köklü kuruluşlarından olan Horoz, bilgi birikimi ve tecrübesiyle sektörün ihtiyaç duyduğu nitelikli insan kaynağını yetiştirerek, sektörel gelişime katkı sağlıyor. Bu öncü yaklaşımını Horoz Eğitim Vakfı (HOREV) ile yaptığı Sosyal Sorumluluk Projeleri ile eğitim alanında Milli Eğitim Bakanlığı’na bağışlamış olduğu 2 okulu ve burs ile desteklediği başarılı öğrencileri ile de gösteriyor.

Misyon

Teknoloji destekli özelleştirilmiş entegre çözümler üreten uzman kadrolarımızla paydaşlarımıza katma değer yaratan,sürdürülebilir lojistik hizmetler sunmak

Vizyon

Küresel lojistik yapı içerisinde yenilikçi entegre çözümler üreterek tercih edilen öncü kurum olmak.

Şirket Değerleri

İnsana Değer Veren; karşılıklı açık iletişim ve güvene dayalı samimi bir aile ortamı yaratan, çalışanlarının, müşterilerinin ve tüm paydaşlarının sınırlarına özen gösteren, saygıyla yaklaşan, bireysel ve toplumsal değerlere önem veren, farklılıkları benimseyen,

360 derece Etik; temelinde adalet ve hakkaniyet esasıyla iş yapma şeklini benimsemiş ve bu anlayışla iç ve dış müşterilere hizmet sağlayan,

Sürekli Gelişim; organizasyonel gelişim kadar bireysel gelişime de önem veren, çalışanlarının sürekli kendini geliştirmesine olanak tanıyan bir çalışma ortamı yaratan; iş yapış şekillerinin sürekli gelişip, değişmesine yönelik eğitimlerle yeni deneyimlere fırsat tanıyan; akıllı, öğrenen organizasyon modeli,

Yenilikçi ve Teknoloji Odaklı; orijinal fikirlerin önemini kavramış, fark yaratan bireysel katkıyı önemseyen, bilişim teknolojilerini iş yapı şekillerinin ayrılmaz bir parçası olarak benimsemiş güncel ve ilerici bakış açısıyla optimum faydaya odaklı hizmet anlayışıyla hareket eden,

Çevreye Duyarlı; çevreye duyarlı sistemleri iş yapış şekillerimize adapte ederek ekolojik dengelerin sürdürülebilirliğine katkıda bulunan.

Açık Pozisyonlar:

 

PozisyonLokasyonBaşvuru Linki
Hasar Kayıp Uzmanıİstanbul(Avr.), İstanbul(Asya)Başvur
Lojistik Merkezi YönetmeniAfyonBaşvur
Ağ ve Bilgi Güvenliği Uzmanıİstanbul(Avr.)Başvur
Mobil Uygulama Geliştiricisiİstanbul(Avr.)Başvur
İnsan Kaynakları UzmanıKocaeli, İstanbul(Asya)Başvur
Entegrasyon Uzmanıİstanbul(Avr.)Başvur
Destek Uzmanıİstanbul(Avr.)Başvur
Başvur

About the author

admin

1 Comment

Click here to post a comment

  • Dumlupınar Üniversitesi Gediz meslek yüksek okulundan mezun oldum.Firmanızda geleçek ve karıyer bakımdan önmlı adımlar atmak isterim. lojıstık bölümüyle ilgili departmanlarda iş olanaklarınız arıyorum.