QNB Finansbank İş Başvurusu ve İş İlanları 2023

QNB Finansbank İş Başvurusu

QNB Finansbank, Türkiye’nin önde gelen bankalarından biridir. Şirket, Türkiye’nin her yerindeki şubeleri ve ATM’leri ile müşterilerine hizmet sunmaktadır. Eğer siz de QNB Finansbank’ta çalışmak istiyorsanız, şirketin internet sitesinde veya farklı iş ilanı platformlarında yayınlanan iş ilanlarına başvuru yapabilirsiniz.

QNB Finansbank İş ilanları

Bankanın ihtiyaç duyduğu pozisyonlara yönelik olarak hazırlanmaktadır. Bu ilanlarda işin niteliği, gereksinimler ve başvuru süreci hakkında bilgiler verilmektedir. Banka, müşteri hizmetleri, finans, pazarlama, teknoloji gibi farklı departmanlarda çalışanlara ihtiyaç duymaktadır.

QNB Finansbank, çalışanlarına modern ve güvenli bir çalışma ortamı sunmaktadır. Şirket, işçi sağlığı ve güvenliği konusunda tüm yasal düzenlemelere uygun şekilde faaliyet göstermektedir. Ayrıca, çalışanlar için düzenli olarak eğitimler düzenlenmektedir.

QNB Finansbank Çalışma koşulları

QNB Finansbank çalışanlarına çeşitli sosyal haklar sunmaktadır. Bu haklar arasında yemek, servis, sağlık sigortası, tatil gibi imkanlar yer almaktadır. Ayrıca, bankanın çalışanlarına sunduğu kariyer fırsatları ve eğitim programları ile de çalışanların kariyerlerinde ilerlemelerine olanak sağlamaktadır.

QNB Finansbank, sürdürülebilirlik ve kalite konularında önemli adımlar atan bir şirkettir. Bu nedenle, şirkette çalışanlar da bu konulara önem veren bir kurumda çalışmanın gururunu yaşamaktadırlar. QNB Finansbank, çalışanlarına farklı bir deneyim sunmakta ve şirket kültürünü çalışanlarına benimsetmektedir.

QNB Finansbank, iş ilanlarına başvuruda bulunan adaylarla birebir görüşmeler yaparak uygun adayları seçmektedir. Ayrıca, stajyer ve yeni mezun öğrencilere de fırsatlar sunan QNB Finansbank, kariyer basamaklarında yükselmek isteyenler için de farklı eğitim programları ve yükselme imkanları sağlamaktadır. Banka, çalışanlarının motivasyonunu ve iş tatminini yüksek tutmak için düzenli olarak performans değerlendirmeleri yapmaktadır. Bu değerlendirmeler sonucunda, çalışanların maaş ve diğer yan hakları da belirlenmektedir.


www.ibtech.com.tr

Açık Pozisyonlar

PozisyonLokasyon
Kredi Kartı Muhasebesi Yetkilisi/Yönetmeni Hibritİstanbul(Avr.)
Şişli
Tele Satış Görevlisiİstanbul(Avr.)
İstanbul(Asya)
Müşteri Geri Kazanım ve Tutma Görevlisiİstanbul(Avr.)
İstanbul(Asya)
Telefon Bankacılığı Müşteri DanışmanıAnkara
İstanbul(Avr.)
İstanbul(Asya)
Telefon Bankacılığı Müşteri DanışmanıErzurum
Beyazıt Şubesi İşletme Portföy Yönetmeniİstanbul(Avr.)
İstanbul(Asya)
Çağrı Merkezi Görüntülü İşlemler Müşteri Danışmanıİstanbul(Avr.)
İstanbul(Asya)

 

15 yorum

 1. Merhaba Sayın Yetkili,

  Fimanıza iş başvurusunda bulunmak istiyorum fakat başvuru yapabileceğim herjahangi bir forum yada cv yollayabileceğim bir mail adersi bulamdım.Kariyer. net yapmak istedim fakat oradanda açk pozisyon olmadığı için yapamdım.

  Sizden ricam başvuru yapabileceğim yada cv mi yollayabileceğim bir adres , mail adersi verebilrmisiniz. Yradımcı olabilirmisiniz

  Tesekkür ederim

  iyi çalışmalar

  • Sayın ilgiliye;Ankara’da oturuyorum bankanızda çay servisi temizlik personeli olarak çalışmak istiyorum lise mezunuyum MEB onaylı çocuk gelişim sertifikam bulunmaktadır B sınıfı ehliyete sahibim Deneyimim bulunmaktadir şimdiden teşekkür ederim.

 2. Sayın ilgiliye;Ankara’da oturuyorum bankanızda çay servisi temizlik personeli olarak çalışmak istiyorum lise mezunuyum MEB onaylı çocuk gelişim sertifikam bulunmaktadır B sınıfı ehliyete sahibim şimdiden teşekkür ederim.

 3. Sayın ilgiliye; Ankara’da oturuyorum bankanızda çay servisi Temizlik personeli olarak çalışmak istiyorum lise mezunuyum MEB onaylı çocuk gelişim sertifikam bulunmaktadır B sınıfı ehliyete sahibim.Simdiden teşekkür ederim.kolay gelsin

 4. Merhaba 35yaşındayım bankanızda çaycı-temizlik elemanı olarak çalışmak istiyorum.Daha önceden uzun bir süre hastahane,özel bir anaokulunda ve mühendislik bürosunda tecrübe sahibiyim.8yıllık tecrübem var ve ayrıca hijyen belgemde mevcuttur.Kocaeli/İzmit Merkezde ikamet ediyorum Teşekkür ederim.

 5. merhaba 23 yasındayım bankacılık ve fınans mezunuyum. Karıyer anlamında artık bankada ilerlemek istıyorum wnb fınans bankla basarılarına ortak olmak bırlıkte buyuk ıslerde var olmak ıstıyorum sızden bır şans istıyorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*