ICF Airports İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2022

icf-airports

ICF Airports İş Başvuru Formu

ICF Airports İş Başvurusu yaparak ICF Airports’nin ailesine katılabilirsiniz. Aynı zamanda ICF Airports iş ilanlarına bakabilir dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

ICF Airports, uluslararası yolcu sayısı bakımından Akdeniz bölgesindeki havalimanları arasında birinci sırada yer almaktadır. ICF Airports, faaliyetlerinin başarıyla ilerlemesini sağlayan, alanında son derece yetkin ve müşteri memnuniyetinin süreklliliğini her zaman ve her yerde garantileyen yüksek niteliklere sahip profesyonellerle çalışmayı ilke edinmiştir
ICF Airports olarak çalışanlarımıza büyük değer veririz. İnsan Kaynakları politikalarımız, kurumsal hedeflerimizin ilkeleriyle uyumlu olarak çalışanlarımıza güvenli ve rahat çalışabilecekleri bir ortam sunmayı garanti eder. İnsan Kaynakları uygulamalarımızın temelinde eşitlik ve şeffaflık prensipleri yer alır.

Yeteneğin ve başarının ödüllendirildiği şirketimizde; çalışanlarımıza, profesyonel ve kişisel gelişimi destekleyen ve aynı zamanda fırsatlarla dolu bir kariyer vaad ediyoruz…

Buradan açık pozisyonlara ulaşabilirsiniz.

1 yorum

  1. Rusça ana dilim olmakla beraber ingilizce konuşma B2 gramer B1 olduğunu kanıtlayan sertifikaya sahibim ( Amerikan kültür onaylı ) FİA havacılık kursu mezunuyum.
    ELİF ÇETİN.
    14.08.1989 doğumluyum Dagestan / Rusya ( TC VATANDAŞIYIM ) Antalya Lara’da ikamet ediyorum.
    Tel no : 0533 144 00 87
    Ulaşabileceğiniz ikinci numara : 0535 275 94 68 Leyla hanım ( annem )

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.