İdo İş Başvurusu ve İş İlanları 2023

İDO İş Başvurusu

İDO personel alımı yapmaya devam ediyor. Sürekli olarak açık ilan yayınlayan ve başvuruları değerlendiren dev firma hakkında bilgi sahibi olmak ve iş başvuru formuna ulaşmak için aşağıdaki makalemize göz atabilirsiniz.

İDO hakkında

İstanbul’un deniz ulaşımı, 1987 yılına kadar büyük ölçüde Türkiye Deniz İşletmeleri Şehir Hatları İşletmesi tarafından sağlanmaktaydı. Bu tarihte Büyükşehir Belediyesi tarafından İstanbul Ulaşım ve Ticaret A.Ş. kurularak deniz ulaşımını sağlayan ikinci bir kuruluş ortaya çıkmıştır. Bu şekilde faaliyetlerine başlayan İDO 1988 yılında unvan değişikliği ile resmi ismi olan İDO – İstanbul Deniz Otobüsleri Sanayi ve Ticaret A.Ş. adını almıştır. Etrafı denizlerle çevrili İstanbul’da deniz yolu ile yapılan yolculuklar önemli bir alternatif oluştururken, trafiğin gün geçtikçe çileye dönüştüğü İstanbul’da 25 senelik bir geçmişe sahip olan deniz otobüslerinden her geçen gün daha verimli bir biçimde yararlanılıyor.

İDO bu durum nedeniyle artan talepleri değerlendirmiş ve yeni hatlar açarak İstanbullulara daha ucuz yolculuk olanağı da sağlamayı hedeflemiştir.

İdo iş başvuru formu

İdo iş başvurularını çeşitli kariyer sitelerinden yayınlamakta ve buradaki başvuru formlarını değerlendirmektedir. Kariyer sitelerinden değerlendirme sağladığı için kariyer siteleri başvuracak olan adaylardan bir hesap açmalarını istemekte. Başvurunuzu bu sitelerden sağlayacağınız için mutlaka kayıt olurken özenli davranmanız gerekmektedir. Kariyer sitesindeki sizden istenilen bilgilerin eksiksiz ve detaylı bir şekilde doldurmak, başvuru yapacağınız anda önemli bir rol oynamaktadır. Ayrıca hazırladığınız ön yazı da şirketlere uyumluluk için oldukça önem arz eder. Bu nedenle kariyer sitelerinden başvuru yaparken profilinizi ve özgeçmişinizi iyi oluşturmanız gerekmektedir. Bu sizin diğer adaylardan daha ön plana çıkmanıza ve sitenin işveren ile sizi uyumlu kılmasına neden olacaktır.

Genel Başvuru İçin TIKLAYINIZ.

18 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*