ING Bank Staj Başvuru Formu ve İş İlanları 2022

staj

ING Bank staj başvurusu başlıyor!

ING Bank’ta staj imkanı için öğrenciler ING Bank’ın web sitesinden veya diğer başvuru kaynaklarından staj başvurusu yapabilecekler. ING Bank staj ilanlarını haberimiz devamında bulabilirsiniz.

Practica Kamp Programı

3. ve 4. sınıf üniversite öğrencisiysen, kişisel ve profesyonel gelişimine katkıda bulunmak istiyorsan seni Practica Kampı’na bekliyoruz!

Gelecek Benim temasıyla her yıl hazırladığımız Practica Kampı’mızda üniversite öğrencileri ile bir araya geliyor ve onların geleceğini şekillendirmelerine katkı sağlıyoruz.
Practica Kampı’nda amacımız, ING Bank olarak gençlerin bankamızı yakından tanımalarını, iş hayatını görmelerini, bankacılık hakkında bilgi sahibi olmalarını ve kişisel ve profesyonel olarak gelişmelerini sağlamak.Kampa katılan öğrenciler, kamp süresinde bankamızın üst düzey yöneticileri ile tanışma şansı elde ediyor, proje yarışmaları ile sınırlarını zorlayarak potansiyellerini açığa çıkarıyor, özel eğitimler ile kendini geliştiriyor, oyunlar ile yaratıcılığını açığa çıkarıyor ve eğlenceli aktiviteler ile güzel vakit geçirip yeni arkadaşlar ediniyor. Üstelik proje yarışmasında 1. olan grubu da sürpriz bir hediye bekliyor.Practica Kampı’nın avantajları bunlarla da bitmiyor. Kampı başarıyla tamamlayan son sınıf üniversite öğrencileri ING International Talent Programme (IITP) sürecinde öncelikli olarak değerlendiriliyor. Ayrıca, kampta yüksek performans gösteren 3. sınıf öğrencileri ise bankamızın Part-Time ve Staj programlarına davet ediliyor. Part-Time ve Staj’ın ardından öğrencilerimiz bir sonraki yıl mezun olmadan önce IITP sürecinde öncelikli olarak değerlendiriliyor.Kamp ile ilgili merak ettiklerini Practica Facebook sayfamızdan bizlere sorabilir, öneri ve yorumlarını bizlerle paylaşabilirsin.
Başvuru Şartları
  • 4 yıllık örgün eğitim veren üniversitelerden üçüncü ya da dördüncü sınıfında olmak
  • Çok iyi derecede İngilizce bilmek

Click for join!

2 yorum

  1. çankırı karatekin üniversitesi bankacılık ve sigortacılık 1. sınıf öğrencisiyim yaz döneminde bankanızda zorunlu stajımı yapmak istiyorum gereği için bilgilerinize arz ederim .

  2. Ankara Yenimahalle Anadolu Tic. Meslek Lisesi Bilğisayarlı Muhase Bölümü son sınıf öğrencisiyim 2015-2016 Eğitim Öğretim yılında zorunlu stajım var Bankanız bünyesinde Ankara şuberinizin birinde staj yapmak istiyorum gereğinin yapılmasını arz ederim

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.