İspark İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2022

ispark-is-basvuru-formu

İspark İş Başvuru Formu

İspark İş Başvurusu yaparak İspark’nin ailesine katılabilirsiniz. Aynı zamanda İspark iş ilanlarına bakabilir dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi iştiraki olan ve 2005 yılında kurulan İSPARK, ” Güvenle Park Güleryüzle Hizmet ” sloganıyla yola çıktı. İSPARK, siz değerli İstanbullulara kaliteli, güvenli, modern otopark hizmeti sunabilmek için yoğun bir şekilde çalışmaktadır.

İSPARK’ın kuruluş amacı İstanbul Büyükşehir Belediyesine ait açık, katlı ve yol üstü otoparkları devralıp, tek elden ve sistemli bir şekilde yönetip işletmektir. Kentli olma ve park etme kültürünü yerleştirmek ve “Güvenle Park, Güler yüzle Hizmet” sloganıyla hizmet etmektir.

Şehir içi trafik yoğunluğunun azaltılmasına katkı sağlamak için projeler üreten İSPARK, yeni yapılacak otoparkların nereye yapılacağını stratejik olarak belirlemek ve ağırlıklı olarak yeraltı veya katlı otoparklar yapmak için çalışmaktadır.

Misyonumuz

“Güvenle park ve güler yüzle hizmet anlayışı ile ulaşım araçlarının parklanma ihtiyacını karşılamak.”

Vizyonumuz

“Etkin bir park yönetimi için mevcut kapasiteyi artırmak, kentsel ulaşım altyapısına güncel teknolojisi ve nitelikli ekibiyle katkı sağlamak.”

Kalite Politikamız

Kurumumuz, entegre ulaşım sistemine katkı sağlayacak müşteri odaklı hizmet anlayışını, kalite yönetim sisteminin şartları doğrultusunda geliştirmeyi ve sürekli iyileştirmeyi taahhüt eder.

Başvurmak için tıklayın.

2 yorum

  1. Hayırlı günler saygı değer büyüklerim ben gaziantep millet vekili mehmet sarı nın cemal Özdemir beyi arayıp ismimi ve telefon no cemal beye iletmiş siz sayın büyüklermden ilgi bekliyorum saygılarımla arz ederim 05347190352 not sayın vekilimiz mehmet sarı bey bana 3 gün önce arayıp beni referans yazabilirsin bende insan kaynakları iştirak com dan cv doldurmuştum ve referans mehmet sarı bey i yazmış olup iki defa da sayın başkanımız cemal beyi arayıp ismimi verdi tekrar tekrar saygılarımı sunar ve talebimin olumlu sonuçlanmasını siz sayın büyüklerimden diliyorum arz ederim 05347190352

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*