Kanz İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2022

kanz

Kanz İş Başvuru Formu

Kanz İş Başvurusu yaparak Kanz’nin ailesine katılabilirsiniz. Aynı zamanda Kanz iş ilanlarına bakabilir dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

KANZ HAKKINDA

Her çocuk bu değeri hak ediyor!

1949 yılında çocuklardan aldığı heyecan ve enerji ile yola çıkan Kanz, dünya markası olmanın gururu içinde çocuklar için üretmeye devam ediyor. Yılların tecrübesi ile çocukların ve annelerin ihtiyacını tam olarak karşılamayı hedefleyen Kanz, mutlu, gülen aileler yaratmakta üzerine düşen görevi yerine getiriyor.

Annelerin ve babaların en değerli varlıkları bebeklerinin tenine değen her şeyin son derece hassas sağlıklı, hijyenik ve kaliteli olması, Kanz’ın da en önemli kriteri. Bu sebeple tüm ürünler, kumaş, iplik, boya ve aksesuarlarda kanserojen maddeler içermeyen malzemelerle, “ekoteks” normlarına uygun olarak üretiliyor.

Her yaştan çocuğun severek giyeceği giysileri, ulaşılabilir fiyatlara ve yaygın satış ağı ile Türkiye’de yıllardır taşıyan Bemateks A.Ş, her zaman tüketicisine yakın duruşuyla ve hizmet kalitesi ile de tercih edilmenin mutluluğunu yaşıyor. Türkiye ‘de 85 “Kanz Shop” noktası ile hizmet veren Kanz, profesyonel bir partnerle doğru markaya bayi olmak istiyorum diyen yatırımcılarla birlikte mağaza sayısını artırmaya devam ediyor. Sadece Türkiye’de değil tüm dünyadaki yatırımlarına da hızla devam eden Kanz, 35’den fazla ülkede 4.000’e yakın satış noktası ile iyi giyinmesi seven çocukların yüzünü güldürüyor.

Kanz mağazalarında kız-erkek bebek ve çocuk giyim ve akseuarı, bebek arabası, oto koltuğu, oyun parkı ve mama sandalyesi çeşitlerini bulabilirsiniz.

Buradan açık pozisyonlara başvurabilirsiniz.

3 yorum

  1. Merhaba sizinle çalışmayı çok çok isterim sizin gibi bi markayla çalışmak beni mutlu edecektir kardeşim sizinle 3 sene çalıştı ve çok memnundu çocuklarla İy anlasiyorum bununda yapicam iste İy olucani dusunuyorum ayrıca gülmeyi seviyorum Çevremdekilerin pozitif enerji verdiğimi söylerler ve dakik bi insanim olumlu yada olumsuz dökerseniz çok sevinirim ayrıca aldığınızda pişman olamazsınız

  2. Merhaba 2005 de kanal d ulaştrma şoförlügü ile başladim son 6 yıldır üst düzey makam şoförlügü yapmaktayım halen devam ediyorum yöneticimle anlaşarak ayılıcam sizinle çalısmayi çok isterim teşk

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*